Home Inspirace Staňte se hvězdou karnevalu. 5 tipů, jak na to

Staňte se hvězdou karnevalu. 5 tipů, jak na to

26
0

Karnevaly, oslavy nebo třeba den Halloweena by se měly stát běžnou součástí našeho života. Jsou to okamžiky, kdy se dokážeme skvěle odreagovat a zároveň sejít s přáteli. Karnevaly jsou však na rozdíl od klasických oslav populární zejména v tom, že lidé využívají karnevalových doplňků a své obličeje maskují tak, aby je ostatní nepoznali. O to může být větší vzrušení, když si lidé nejsou jisti, kdo se za maskou skrývá. A to je právě případ, kdy se z vás může stát skutečná karnevalová hvězda. Podívejte se s námi na to, co udělat proto, aby se z vás stala skutečná hvězda karnevalu.

Kouzelnický klobouk na všechny příležitosti 

Ve vaší karnevalové výbavě by rozhodně neměl chybět tento zcela unikátní čarodějnický nebo kouzelnický klobouk. Klobouk je skvělým doplňkem různých kostýmů a může posloužit také jako univerzální magický klobouk. Dotvořte svůj strašidelný obleček a nasaďte si klobouk, po kterém lezou pavouci, kteří vypadají jako živí. Uvidíte, že budete styloví a zároveň můžete svůj skvělý doplněk zapůjčit i ostatním účastníkům karnevalu.

Princezen není nikdy dost 

Pokud vás kostým čarodějnice ani kouzelníka neláká, zkuste sáhnout po něčem o mnoho milejším a zkuste se zalíbit všem karnevalovým účastníkům. Karnevalovou hvězdou se rozhodně stanete, pokud si pořídíte tuto párty korunku, se kterou vytřete zrak všem kolem vás. Rázem se z vás stane skutečná princezna. Teď už stačí jenom najít toho pravého prince.

Na Halloweenský den buď připraven 

Hvězdou karnevalu se můžete stát také za pomoci této úžasné a roztomilé halloweenské čelenky. 3D klobouček je velice efektivním doplňkem a bude skvěle ladit s vaší večerní róbou. Je vhodná pro muže i ženy, kteří mají rádi jednoduché a nápadité kostýmy. A pokud se chcete stát hvězdou večera a nemáte v plánu si pořizovat žádný ohromný kostýmek, zkuste na ostatní zapůsobit touto unikátní čelenkou.

Lebky vládnou Halloweenu 

A protože víme, že karnevalových doplňků není nikdy dost, připravili jsme si pro vás, tedy zejména pro účastníky pánského pohlaví, kravatu s lebkami. Jedná se o skutečně stylový doplněk vašeho večerního kostýmu či oblečení. Kravata je z lesklého materiálu a rozhodně si jí každý musí povšimnout.

 

Budou mít o vás strach 

Nemáte na večerní karneval žádný kostým, protože si myslíte, že jej bude mít každý? Pak pro vás máme něco lepšího! Krvavé kapsle jsou tak jedinečným doplňkem, že nebudete potřebovat ani nic jiného. Jednoduše si kapsli strčíte do pusy a ve vhodnou chvíli prokousnete. Věřte, že ve chvíli, kdy vám poteče z pusy krev, budete středem veškeré pozornosti a předčíte i všechny kostlivce!

Nůž v hlavě? Proč ne? 

Pokud vás fádní kostýmy princezen, duchů, čarodějnic a kouzelníků nudí a přijdou vám už trochu ohrané, pak můžete trochu přitvrdit. Třeba tak, že si před odchodem z domova vrazíte do hlavy nůž! Tedy, ne skutečný nůž, ale využijete z naší nabídky Velký nůž zaseknutý v hlavě, který vypadá tak, jako by vaší hlavou skutečně procházel. Uvidíte, že pokud ostatní neumřou strachy, titul hvězda karnevalu bude rozhodně váš!  

Tímto však výčet karnevalových doplňků rozhodně nekončí a vy můžete vstoupit do kategorie Ptákoviny, kde najdete dalších mnoho doplňků, které velice efektivně dotvoří váš kostým.

 

Související zboží: