Home Dárky pro ženy Srovnání tří nejvhodnějších dárečků pro radost z našeho e-shopu

Srovnání tří nejvhodnějších dárečků pro radost z našeho e-shopu

41
0

Podzim, doba tmavých a nevábných dnů už pomalu přichází, a je těžké si v takovém období udržovat úsměv na tváři. Proto přicházíme s přehledem-srovnáním dárků, které udělají radost, ať už je pořídíte sobě nebo někomu jinému. Všechny dárečky jsme navíc vybrali tak, aby vám ani nepříliš optimistická předpověď počasí nemohla zkazit náladu.

Když je potřeba teplo…

horke kameny darek pro zenyRadost jako taková znamená pro každého něco jiného, ale začíná u všech stejně – pocitem uvolnění od stresu a všedních dnů, a relaxací, přesně tím, kterým cítíte, když se ponoříte do horké vody :-). A právě tento stav si můžete dopřát, kdykoli jen budete chtít. Horké lávové kameny totiž mají takřka až magický účinek – uvolňují svaly, ulevují při bolesti, stresu nebo problémech se zády.

Kdy udělají největší radost? Pokud cítíte, že byste si už zasloužili pořádný odpočinek.

Ve světle svíčky je všechno krásnější

Elektronicke svicky realisticky efekt horeniPokud si chcete navodit tu správnou atmosféru pro masáž nebo si prostě jen chcete užít romantický (pod)zimní večer, pak se zajisté vaším nejlepším pomocníkem stanou svíčky. Klasické, voskové svíčky, však disponují obrovskou spoustou nevýhod: stéká z nich vosk, vydrží pár hodin, je potřeba na ně dávat pozor a nenechávat je bez dozoru. To zní jako hodně práce, věnované obyčejnému voskovému válci. Naše magické elektronické svíčky s realistickým efektem hoření vám veškerou námahu ušetří – bez jakéhokoli nebezpečí nebo nepořádku vytvoří stejně romantickou atmosféru jako svíčka klasická. A vydrží svítit až do vybití baterií!

Kdy udělají největší radost? Když už nechcete utrácet za klasické svíčky, nebo když plánujete romantický večer.

Kousek z přírody

vypestuj si arasidy z plechovkyNejednoho vášnivého zahradníka nebo milovníka přírody příchod podzimu vůbec nepotěší. I pro ně ale máme řešení – Rostlinky v plechovce. Vypěstuj si z plechovky je taková malá sada, která obsahuje „květináč“ – plechovku, hlínu i semínka. Jediné, co je potřeba udělat, je otevřít plechovku a rostlinku zalévat. Během několika týdnů tak můžete mít vlastní chmel, arašídy nebo chilli – a k tomu doma takový malý kousek (z) přírody.

Kdy udělají největší radost? Pokud odpočítáváte dny do jara a prvního výletu do přírody.

Doufáme, že s našimi dárečky pro radost překonáte s úsměvem i ty nejchladnější dny. A jestli vám váš výběr nestačil, nebo si chcete udělat radost o něco větší, stačí zavítat do e-shopu giftak.cz!