Home Inspirace Srovnání nejlepších dárků pro stříbrnou svatbu

Srovnání nejlepších dárků pro stříbrnou svatbu

82
0

Pětadvacet let společného života, to už si říká o pořádnou oslavu. A také o krásný a nápaditý dárek. Pokud uvažujete, čím obdarovat rodiče nebo známé ke stříbrné svatbě, můžete se nechat inspirovat naším srovnáním nejlepších dárků pro tuto příležitost.

Místo třetí – zamilované hrníčky

O lásku je třeba pečovat a vzájemného hýčkání a rozmazlování není nikdy dost. A zamilované hrníčky ve tvaru dvou do sebe zapadajících srdcí přímo lákají ke společnému popíjení výborného čaje, horké čokolády a v zimě i třeba svařeného vína. Jsou krásné, elegantní a slavící pár určitě potěší. Pro ty, kteří hledají něco opravdu neobvyklého, to ale nemusí být úplní šampioni. Proto třetí příčka.

zamilovane hrnicky

Zamilované hrníčky

Místu druhé – obrácené hodiny

„Už mi lásko není dvacet let…“ Kdo by občas nezavzpomínal na první rande, první společnou dovolenou, svatební den a nebo rovnou nechtěl vrátit zpátky čas?  Originální obrácené hodiny to sice neumí, ale jejich protisměrný chod a zrcadlově obrácený ciferník zaručeně procvičí mozkové závity zejména nic netušících návštěv. Díky svému jednoduchému designu spolehlivě zapadnou do každé kuchyně nebo obývacího pokoje. Pokud se chystáte obdarovat manžele se smyslem pro humor, račte si vybrat červené či černé provedení. Vyznavačům klasických ciferníků ale obrácené hodiny nemusí úplně vyhovovat, proto dostávají stříbrnou medaili.

Obracene hodiny cervene

Stylové obrácené hodiny

Místo první – stírací mapy světa

Za pětadvacet let může člověk procestovat pořádný kus světa. Tak proč si nezvěčnit společné výlety a dovolené na stírací mapě? Políčko země, kterou pár navštívil, stačí jednoduše seškrabat, stejně jako třeba na sázecím losu. Střídní světoběžníci si vystačí s evropskou verzí, více zcestovalé můžete potěšit rovnou mapou celého světa a pro opravdové nadšence, kteří co půlrok balí kufry, je tu světová verze v cestovním balení. Všechny k vám navíc dorazí v krásném ochranném tubusu.

Stiraci mapa sveta cestovni

Stírací mapa světa

Každý zvlášť

Může se ale stát, že má každý člen „stříbrného“ páru úplně jiné záliby, takže společný dárek není to pravé ořechové. Proto jsme pro vás vybrali ještě pár tipů na neokoukané dárky pro každého jubilanta zvlášť.

Pro něj

Na plnění klukovských snů není nikdy pozdě. Co třeba pořádný budík s červeným Porsche 917, který vás místo otravného drnčení vzbudí burácením motoru a blikáním světel? Prostě ideální dárek pro každého milovníka rychlých aut. Ozdobou skalního vyznavače pěnivého moku se zase může stát pořádný roh na pití, vybavený i stojanem a šikovným popruhem.

roh na piti das horn

Roh na pití (pivo) – Das Horn

Pro ni

A teď něco pro dámy. Ty, které si pořád naříkají na studené ruce a nohy, určitě nadchne praktická deka s rukávy. Měkký flís jim bude ochotně dělat společnost při sledování televize, deka se ale dá obléci i jako župan. Pokud si oslavenkyně potrpí na parádu, sáhněte po rostoucím krystalu s podsvícením. Pro stříbrnou svatbu se hodí zejména jeho červená varianta s přáním štěstí. A proč je vlastně krystal rostoucí? Protože si ho obdarovaný sám vypěstuje z luxusně balené sady. Díky skleněné dóze vydrží krásný celé roky a po zapnutí LED osvětlení navíc navodí příjemně romantickou atmosféru.

deka s rukavy

Deka s rukávy

Jaký dárek z Gifťáku byste pro stříbnou svatbu volili vy? Podělte se o náš článek i své postřehy se svými přáteli na sociálních sítích.