Home Inspirace Splňte si tajná přání s lampionem štěstí

Splňte si tajná přání s lampionem štěstí

28
0

Také máte někdy pocit, že všechno, co děláte je úplně špatně a že vám štěstí vůbec nepřeje? Tak to vám potom chybí lampiony štěstí, často nazývané jako lampiony přání. Tyto úžasné papírové lampionky se vypouštějí při svitu měsíce a každý, kdo jej zapálí a vypustí k nebi by si měl něco přát. A přitom nejde o to, jestli se přání vyplní nebo ne, jde hlavně o to, aby byli lidé spolu a aby si užili báječnou večerní atmosféru, která se k vypouštění lampionů bezesporu váže.

banner-do-obchodu

Přineste štěstí na oslavu

Pokud nevíte, jaký program pro hosty vaší oslavy připravit, s lampiony přání je volba téměř jasná. Dokonce můžete vybrat takové barvy lampionů, které budou ladit s vaší barvou oblečení či se budou vázat ke zbarvení stolů. Lampiony přání jsou vhodné zejména k životním příležitostem jubilea, hodí se na svatbu, jsou vhodné jako dárek k narozeninám nebo se hodí na jakoukoliv oslavu či party. Pro romantické chvíle si pro vás výrobci těchto úžasných létajících přáníček připravili také lampiony ve tvaru srdce v různobarevných provedeních.

lampion prani.jpg

Od teď už nechoďte na oslavu s prázdnou a vždy sebou doneste něco, co potěší a zároveň člověka vnitřně naplní. Sledovat, jak váš zapálený lampion odlétá je pro mnohé z nás opravdu fascinujícím zážitkem. Nejlepší je sledovat, koho lampion doletí nejdále a koho lampion zvládne vyletět až k nebesům.

lampiony stesti

Rozehřeje chladné zimní večery

Ačkoliv by se mohlo zdát, že se jedná o zábavu převážně na teplé letní večery, skutečnost je taková, že lampion potěší zejména při zimních radovánkách, kdy se stane jemný plamínek něčím zcela výjimečným a kdy se rozzáří celá obloha, která bývá v zimě velice tmavá. Po časy zimních večerů mimo jiné nemusíte čekat až se setmí dlouho do noci a za zábavou ve stylu lampionu štěstí se můžete vydat třeba už v sedm hodin. Uvidíte, že vás lampion zahřeje hlavně na duši.

banner-do-obchodu

Převlečte nebe do barev lampionů

A pokud nikdo nic neslaví, ani nemáte žádné výročí, nebuďte smutní a pozvěte vaše přátele jen tak a představte jim tyto úžasné lampiony, které vám zajistí velice hřejivý, a přitom originální večer. Pořiďte vašim přátelům žluté, červené, oranžové, fialové, růžové či světle modré lampiony a projasněte tmavé letní či zimní nebe. Uvidíte, že si s přáteli užijete velkou spoustu zábavy a třeba si díky lampionům dokážete přinést skutečné štěstí i do vašeho života.

barevne lampiony prani.jpg

Vždyť jsou to právě přátelé, které nás dělají šťastnými a kteří dokážou zmírnit či úplně odstranit naše trápení. Lampiony štěstí plní přání, a hlavně spojují přátele, kteří jsou v dnešní době natolik vytížení, že na sebe nemají skoro žádný čas. Buďte proto obezřetní, sdílejte na facebooku svoje přání a touhy a uvidíte, že i vy budete šťastní a že se vaše přání naplní.

banner kategorie

Související zboží:

lampiony-prani moderni krajec na dort detail dekorace na dort svatebni par