Home Inspirace Inspirujte se: Přinášíme skvělé nápady na drobné dárky

Inspirujte se: Přinášíme skvělé nápady na drobné dárky

140
0

Drobné dárky jsou potřeba snad neustále, k narozeninám, jmeninám, výročím, oslavám nebo prostě jenom tak. Skvělých nápadů na dárky není nikdy dost, a proto jsme si pro vás připravili zajímavou inspiraci, kterou své známé rozhodně nezklamete.

Roztomilý dáreček pro pěstitele začátečníky

Jako první tip pro vás máme Travňáka zvířecí hlavy nebo jenom pan Travňák, jak mu u nás všichni říkáme. Zezačátku je to úplně holá hlava kačenky, opice, prasátka nebo pejska. Když ji však bude obdarovaný pečlivě zalévat a zprvu ji na chvíli namočí do vody, uvidí, jak se jeho novému kamarádovi objeví na hlavičce plno nových zelených vlásků. Narostlé vlásky můžete libovolně stříhat, česat, upravovat, no prostě si s nimi můžete dělat, co budete chtít. Dárek proto ocení malé i větší děti a dokonce je vhodný také pro dědečky a babičky, zkráceně řečeno, hodí se pro kteroukoliv generaci.

travnak zviraci hlavy.png

Netradiční obaly na brýle

Tímto rozhodně skvělé nápady na dárky nekončí. Velice milou a citlivou záležitostí jsou obaly na brýle v retro stylu. Mnoho lidí má doma tmavé nebo přímo černé obaly na brýle, které vypadají velice pochmurně a navíc v tmavé kabelce či v přítmí je nemožné své brýle najít. Právě proto se výrobci rozhodli uvést na trh obaly na brýle, které jsou originální, veselé a nepřehlédnutelné. Retro obaly na brýle nabízí spoustu různých možností obrázků. Líbí se vám blondýnka nebo bruneta, nbo raději kočku v brýlích nebo kokršpaněla? Pak si určitě vyberete. Váš tchán, stále hledající brýle, jistě ocení vaši originálnost a zábavnost předmětu, díky kterému brýle už nebude muset pořád dokola hledat. Legrační obal je však jistou výhrou i v případě dětí, které nechtějí brýle nosit. Modrooká brýlatá kočka vašeho potomka na nošení brýlí rozhodně skvěle namotivuje.

Nepostradatelný pomocníček do koupelny

Sháníte-li však něco pro maminky či babičky a chcete mít značně praktický dáreček, je tím pravým řešením pinzeta s LED světlem. K dispozici je v různých barvách jako žlutá, modrá, fialová, růžová, neonově oranžová či neonově zelená a všechny mají tu vlastnost, že stačí zapnout LED světýlko a rázem na vytrhávání chloupků uvidíte. Hodí se také zejména k dětem, když je potřeba vytáhnout třísku. Tato praktická vychytávka by neměla chybět v žádné domácnosti. Hodí se proto jako skvělý dárek pro všechny, kteří chtějí být vždy připraveni na různé situace.

pinzeta se svetlem.png

Dalším skvělým tipem na drobný dáreček je praktická dokladovka. Dalo by se předpokládat, že je vhodná především pro muže, ale mnoho dnešních žen vlastní tolik věrnostních karet, že se sotva mohou do peněženky vejít. Proto je k mání tato krásná dokladovka, která je velice dobře rozčleněna a asistentky prodeje nebudou muset dlouho čekat, než žena najde tu správnou věrnostní kartu.

Objevte v sobě dítě!

Drobností pro radost však není nikdy dost a takový akrobatický natahovací pejsek může udělat radost dospělému, ale i malému dítku. Nechte se pobavit a dopřejte si kvalitní a přitom nepříliš drahé zpestření vašeho života. Další drobnosti, které vám mohou přinést radost a potěšení, najdete právě zde. Zcela jistě vybere něco malého pro sebe, ale také pro svého milého přítele či malého uličníka. 

Související zboží:

akrobaticky pejsek natahovaci detail pinzeta s led svetlem detail prakticka dokladovka detail