Home Novinky Šílíte z práce? Zachrání vás antistresové pomůcky

Šílíte z práce? Zachrání vás antistresové pomůcky

150
0

Spousta stresu, termíny, které se nedají stihnout, a naštvaní klienti – právě to je každodenní pracovní realita nemalého množství z nás. U jiných taková situace nadejde alespoň čas od času. Jak se tedy snadno a rychle uklidnit bez rozbíjení hrnečků a konfliktů s kolegy?

Po práci legraci

Jednou z možností (a bezpochyby funkční) je vydržet to v práci, ač třeba se zaťatými pěstmi a skřípajícími zuby, a pořádně se uvolnit až doma. Vezměte třeba pastelky a zabavte se nad dospěláckými antistresovými omalovánkami. Díky nim si odpočinete a navíc ještě něco vytvoříte a popustíte uzdu své kreativitě – situace výhodná za všech okolností.

Legendární spinner

I když období největší slávy fidget spinnerů už je za námi, tito drobní pomocníci na své schopnosti uklidnit a uvolnit nic neztratili. Pokud se potřebujete koncentrovat, jednoduše si s nenápadnou hračkou chvilku točte a uvidíte, že vám to bude myslet mnohem lépe.

 

Když vám praská hlava

Pulzující bolest hlavy, vypjaté nervy a pocit, že celý svět je na vašich ramenou. Takové okamžiky si přímo žádají nějakou antistresovou hračku. Zabořit se prsty do měkké gumy a vybít si veškerý vztek a stres na něčem neživém je proces, který má uvolňující účinky. Pořiďte si třeba antistresový mozek a začněte relaxovat i uprostřed náročného dne.

Pomsta na kolegovi

„Kdyby jen ten kolega z marketingu nebyl tak nesnesitelný“ nebo „Já se neovládnu a udělám z Honzy čtyři!“ – zní vám tyhle stesky povědomě? Pak pro vás máme tip. Místo, abyste si to šli s nedůsledným kolegou vyřídit ručně a stručně, pořiďte si jeho gumového zástupce. S antistresovým panáčkem můžete házet nebo jej zmáčknout pod krkem, co vám zrovna uleví. Navíc se vyhnete oplétačkám s policií.

Jak se vyrovnáte se stresovými situacemi vy? Sdílejte článek na své oblíbené sociální síti a napište nám k příspěvku, co pomáhá na odreagování právě vám.

Související zboží: