Home Inspirace Šílené vychytávky na párty z Gifťáku

Šílené vychytávky na párty z Gifťáku

70
0

Pokud patříte mezi ostřílené organizátory oslav a párty, určitě víte, co práce dá, aby každá z nich byla úžasná a nezapomenutelná. Proto jsme pro vás připravili pár opravdu šílených vychytávek ze sortimentu Gifťáku, které na vaše hosty rozhodně zapůsobí. Hodí se i jako skvělý dárek pro párty nadšence všech věkových kategorií.

1. Level mírně šílené

Každý už o nich slyšel, ale kdo si je na vlastní kůži i vyzkoušel? Řeč je o nesfouknutelných svíčkách, které na oslavě zaručí porci zábavy navíc. No a k dortu by nemělo chybět něco na zahnání žízně. Sklenice s integrovanou lebkou povýší popíjení whisky, velkých panáků a míchaných nápojů na extravagantní událost. Dámám, kterým by takový přírůstek do domácnosti připadal příliš morbidní, raději pořiďte obrácenou skleničku Glasstini, skvělou pro popíjení Martini.

nesfouknutelne svicky sklenice s lebkou obracena sklenice glasstini
Nesfouknutelné svíčky Sklenice s lebkou Obrácena sklenice Glasstini

2. Level středně šílené

Pokud vás už omrzely obyčejné průhledné panáky, sáhněte po zkumavkách v šesti zářivých barvách, které si vaši hosté rozhodně nepopletou. Stojánek, jenž k nim patří, vám navíc příjemně zjednoduší servírování. Vřele doporučujeme všem chemikům, biologům, medikům a zdravotním sestřičkám i bratrům.

Nestačilo? Tak co třeba dokonale vychlazený alkohol servírovaný naprosto mrazivým způsobem? Ledové panáky vykouzlíte nejen z obyčejné vody, ale také třeba z džusu, želé nebo čokoládového likéru. Tady se fantazii rozhodně meze nekladou. A opravdoví labužníci sáhnou po ledovém barmanovi, který nalévaný alkohol v mžiku promění v ideálně vychlazený požitek.

zkumavky panaky ledovy barman ledove panaky
Zkumavkové panáky Ledový barman Ledové panáky

3. Level opravdu šílené

Chcete být skutečně nepřehlédnutelní? Pak si pořiďte pijící brýle vyrobené z dlouhého ohebného brčka. Zážitek, kdy vám nápoje mizí opravdu „před očima“, si s gustem vychutnají velcí i malí oslavenci. Profi-párty-organizátoři určitě ocení nápojové pumpy, které hravě zastoupí shaker a z rozlévání pití udělají super zábavu. Pro požárníky je samozřejmostí nápojová pumpa hasič žízně v designu hasicího přístroje. Nápojová pumpa Bar Butler zase zaujme elegantním provedením.

pijici bryle zelene davkovac napoju hasici pristroj napojova pumpa
Pijící brýle Dávkovač pití – Hasič žízně Nápojová pumpa Bar Butler

A teď pozor, jako zlatý hřeb našich tipů na šílené párty vychytávky přichází americká klasika – beer bong! Jeho mise je jasná – dostat do kohokoliv tolik alkoholu, kolik se jen vejde do jeho trychtýře opatřeného kohoutkem pro účinnější dávkování. Varujeme, tohle je doplněk jen pro opravdové párty profíky!

beer bong

Beer Bong

Která z našich šílených vychytávek na párty se vám nejvíce zalíbila? Už jste si nějakou sami vyzkoušeli? Sdílejte článek i se svými přáteli na sociálních sítích! Další super kousky, které rozjedou každou oslavu, najdete na našem e-shopu Gifťák.cz.