Home Dárky pro muže Seznamte se s nej dárky pro správné geeky

Seznamte se s nej dárky pro správné geeky

0
Seznamte se s nej dárky pro správné geeky

Geekové, neboli osoby zapálené do informačních technologií, bývají častým terčem méně či více zdařilých vtipů. Ke komu ale jdeme s prosíkem, když nám nejde něco nainstalovat, potřebujeme se zorientovat v nabídce tabletů a nebo zkrotit náladovou wi-fi? Proto není od věci umět pro takového užitečného geeka najít dárek, který ho opravdu potěší. Ze sortimentu Gifťáku jsme pro vás vybrali ty naprosto nej kousky, kterými nadchnete třeba svého počítače zbožňujícího bratra.

Životním prostorem každého správného geeka jsou sociální sítě. Registrace mívá totálně všude – na Facebooku, Twitteru i Google+. Díky magnetům Social Talk mohou důvěrně známé obrázky a nápisy jako „Friend“, „Comment“ nebo „Like“ zdobit i jeho lednici nebo nástěnku.

magnety na lednici facebook socialni

Magnetky s ikonkami sociálních sítí

Disketa pro sladké sny

A na čem by chtěl takový geek určitě usínat? Co třeba na polštáři s originálním potiskem diskety? Povlak se zapínáním na zip, s nímž si i vy rádi zavzpomínáte na MS-DOS a své první počítačové hry, je k mání hned v několika barevných variantách – fialové, červené, černé a námořnicky modré. Může se tak klidně stát dárkem nejen pro muže, ale i pro počítačově zdatnou dámu.

polstar disketa

Povlečení na polštář disketa

Tak a teď pozor, máme tu specialitku pro náročné – úžasná termotrička, která mění svou barvu v závislosti na okolní teplotě. Stačí na ně jen přitlačit ruku, nejrychlejší změnu ale zajistí obyčejný fén na vlasy.  Pro geeky milující moderní technologie je tohle „chameleonské“ tričko jako stvořené.

 termo citlive tricko

Termocitlivé barvuměnící tričko

Je libo policejní vysílačku?

Klasická sluchátka s mikrofonem má kde kdo, ale co takový retro přijímač Walkie Talkie coby replika policejní vysílačky? Stačí ho připnout na oblečení a zapojit jack do telefonu. Bez baterií nahradí telefonní sluchátko, s nimi nabídne i hlasitý poslech hovoru. A vy můžete i při telefonování pohodlně ovládat všechny funkce přístroje. Sluchátko navíc umožňuje také ovládat hlasitost a redukuje šum.

 vysilacka pro iphone smartphone android

Vysílačka pro smartphony

A na závěr nejtěžší geekovský kalibr – pokladnička Darth Vader, která se každém vhození mince nadýchne stejně jako opravdový filmový záporák. Zaručená volba pro všechny fanoušky kultovních Star Wars.

 pokladnicka darth vader

Mluvící pokladnička Darth Vader

Pokud vám naše tipy nestačily, zapátrejte přímo na Gifťáku třeba v kategoriích pro muže, gadgets nebo licence. S výběrem dárků nejen pro geeky vám rádi pomůžeme také v naší kamenné prodejně v Brně – Králově Poli.