Home Inspirace Retro-mánie je i mezi dárky

Retro-mánie je i mezi dárky

0
Retro-mánie je i mezi dárky

Retro styl se vrací zpět do módy a pro všechny, kteří chtějí být moderní a maximálně COOL jsou připraveny dokonale funkční, praktické a hlavně retro stylové dárky. Udělejte si radost a zavzpomínejte na krásné staré časy. Nebo potěšte retro dárkem někoho z vašeho okolí. Váš výběr určitě dostane nejenom pamětníky, ale také mladou generaci, která si díky Gifťák.cz dokáže propojit retro předměty s praktičností a luxusem.

Praktické i okouzlující…takové jsou retro dárky z Gifťáku!

Klasické skleničky pomalu, ale jistě střídají zavařovačky různých rozměrů, provedení a barev. Proč tuto skutečnost nevyužít a nepořídit si pořádné a barevné retro zavařovačky s brčkem? Mohou posloužit nejenom na váš retro stůl v kuchyni, ale hlavně je můžete dát jako dárek třeba vaší přítelkyni či manželovi.  Díky stylovému uzávěru s brčkem a výběru ze čtyř barevných kombinací, uděláte obdarovanému neskutečnou radost. Praktická nádoba na limču či pivo nadchne všechny milovníky praktických věciček.

retro zavarovacky zavarovaci skenice s brckem.png

Netouží váš kamarád po zavařovačkách, ale  prahne po něčem neobyčejném, třeba po neobvyklých stolních hodinách v retro stylu? Není nic jednoduššího, než se dozvědět kolik je hodin pohledem na přední kolo starého bicyklu. Ať už se chystáte stolní retro hodiny s kolem věnovat babičce, dědečkovi nebo třeba synovi, v každém případě vás tento kovový model nenechá na holičkách na žádné narozeninové oslavě.

I na pláž se vydejte stylově

V žádném případě však nemusíte čekat na narozeniny, abyste sobě nebo někomu jinému připili na zdraví. Pít se musí pořád a hlavně v létě. A protože víme, že nikdo nemá rád nápoje, které sluníčko hezky ohřálo, je pro vás a vaše blízké určena chladící taška v retro stylu, která udrží jakoukoliv tekutinu v chladu. Designová retro taška zvládne pojmout 17 litrů tekutiny a tím zajistí pitný režim vám i vašim blízkým. Vylepšete své letní radovánky a těšte se z každé minuty teplého počasí.

Tašku přes rameno, na sebe retro plavky dámské nebo retro plavky pánské a hurá k vodě. Červené či modré proužky vás dokonale sladí a poskytnou vám návrat do minulosti. Ve stylovém odění můžete vzpomínat na vodní hrátky a při tom si užívat moderní doby a technologického pokroku.

Jedna malá cigaretka ještě nikoho nezabila…super hláška z plechovky na cigarety!

Když slunce nad vodou zajde, je čas vytáhnout plechovku na cigarety retro a zapálit si je jednou z XL retro zápalek. Nemáte-li v plánu být hlavním retro hrdinou celého večera, můžete zkusit potěšit vaše přátele jednou z těchto a dalších retro stylových věciček. Fotografie v retro plavkách, s elegantní krabičkou cigaret se zcela jistě objeví nejenom ve vašem rodinném albu, ale také budou bezpochyby sdíleny na síti Facebook.

retro pouzdro plechovka na cigarety.png

Nebojte se prozkoumat, jaké další dárečky v retro stylu pro vás máme a udělejte radost sobě nebo své rodině a přátelům. Vybírat můžete přímo zde. Gifťák vám může pomoci vyřešit dárky na narozeniny, svatby, vánoce, výročí či cokoliv jiného, kde potřebujete někoho obdarovat originálním a přitom praktickým dárečkem.

Související zboží:

Pouzdro na cigarety koupit.png Retro plavky panske damske retro stolni hodiny