Home Recenze Recenze pro dámy – vyzkoušeli jsme dámský pisoár Peepezy

Recenze pro dámy – vyzkoušeli jsme dámský pisoár Peepezy

0
Recenze pro dámy – vyzkoušeli jsme dámský pisoár Peepezy

Léto už klepe na dveře a přichází doba festivalů, výletů, vodáckých zájezdů a letních akcí v přírodě. Doba, která je snad ve všech ohledech příjemná, až na jeden jediný… až na legendární „toi toiky“, tedy záchody, na které se nikomu nechce. Kolikrát už jsme my ženy záviděly mužům, že si prostě zajdou za nejbližší strom a problém je vyřešen!

Nová vychytávka, navržená speciálně na festivaly a letní i zimní outdoor akce, funguje velice jednoduše. Dáma si pořídí jednoduchý, zářivě růžový silikonový „trychtýřek“, díky kterému už si nikdy nebude muset hledat dostatečně velké roští, za kterým by se přikrčila a ulevila svému močovému měchýři. Zkrátka: který jí umožní čůrat ve stoje.

Ale funguje to skutečně tak jednoduše? Peepezy jsme vyzkoušeli za vás, abyste se tohoto netradičního pomocníka nemusely bát, a – ano, je to tak snadné! Rozšířená část „trychtýře“ je poměrně velká a dobře tvarovaná. Pokud jste si s hrůzou vzpomněly na boj se zkumavkami od lékaře, nemusíte se vůbec bát, je to mnohem jednodušší a příjemnější proces. Především vás nečeká žádné šílené balancování a odhadování, trefíte to napoprvé.

Prvních pár použití je vhodné vyzkoušet pisoár doma, ale poměrně rychle získáte gryf, díky kterému už si ani nebudete muset sundávat kalhoty! Jednoduše se postavíte za nejbližší strom, rozepnete zip, povolíte knoflík (samozřejmě u kalhot) a ulevíte si snad ještě diskrétněji než váš mužský protějšek 🙂

peepezy.png

Pocit je to trochu zvláštní a není úplně snadné si zvyknout, ale existuje proti tomu úplně jednoduchá léčba: na příštím festivalu běžte nakouknout na toalety a trapné pocity půjdou stranou. Jen proto, že jsme se narodily krásnější, něžnější a milejší než naši muži, nemusíme být ochuzeny o všechny výhody, které život v kůži muže nabízí.

Pokud ještě váháte, zda překročit poslední krůček v emancipaci, a ani toi-toiky vás nepřesvědčily, představte si situaci v zimě, v teplé kombinéze na svahu, kde je mínus patnáct stupňů. I do těchto situací se totiž dámský pisoár skvěle hodí. Díky silikonu, ze kterého je vyroben, jej snadno schováte do kapsy kombinézy a můžete si celý den dopřávat čaje a svařáky, jak je jen libo!

A víte, co je na celém Peepezy-m nejlepší? Že si i my ženy můžeme vyčůrat svoje jméno do sněhu… ☺