Dárky pro muže

Published on June 27th, 2014 | by Giftak.cz

0

Recenze na Dálkové ovládání fotbalový míč

Fotbal patří v České republice k nejoblíbenějším sportům, není proto divu, že se na trhu objevují stále nové gadgety, které s fotbalem více či méně souvisí. Jedním z nich je i dálkové ovládání ve tvaru fotbalového míče, na které se blíže podíváme v této recenzi. Originální alternativa obyčejného dálkového ovládání v mnoha ohledech svého předchůdce předčí a poskytne tak svému držiteli škálu užití, o kterých se mu ani nesnilo.

Materiál a technické parametry

Míč o průměru 12,5 cm je vyroben z imitace kůže a je vyplněn polštářovou výplní, která zajišťuje jeho zvýšenou odolnost. Díky tomu se v nanosekundě dokáže metamorfovat z praktického přepínače a regulátoru hlasitosti hned do několika podob. Jednak se z něj může stát antistresová pomůcka, kterou lze svírat ve vteřinách před trestným střílením, jindy zase poslouží k vyplnění dlouhé chvíle mezi reklamami, neboť se s ním dá házet a dokonce i zlehka kopat (technikou kopání s hakisem).

fotbal ovladac.PNG

Na ovladači v rouše fotbalového míče jsou k dispozici ta nejdůležitější tlačítka, tedy tlačítko pro zapnutí a vypnutí televize, změna programu (P+ a P-), ovládání hlasitosti (vol+ a vol-) a také tlačítko MUTE.

Funkčnost ovladače je zajištěna pomocí AAA baterií. Místo pro vložení baterie je označeno samolepkou. Pod suchým zipem se pak ukrývá plastová schránka, která je bezpečně obklopena polštářovou výplní, do níž se vkládají dvě mikrotužkové baterie.

Nastavení ovladače

Nastavení ovladače je velice jednoduché. Stačí zapnout televizi a stlačit tlačítko pro zapnutí televize do té doby, než kontrolka na televizi začne blikat. To je znamení, že se televize s ovladačem sama sladila. Dálkové ovládání má dosah 7,6 metru.

Zhodnocení

Klady: Vysoká odolnost, jednoduchost nastavení i používání, velikost tlačítek, multifunkčnost, originalita, příjemný materiál, kompatibilní se všemi značkami TV.
Zápory: Zařízení nemusí fungovat správně u televizorů bez digitálního tuneru (jinak řečeno u televizorů, které fungují pouze po připojení k set top boxu).

Dálkový ovladač ve tvaru fotbalového míče je výborný tip na dárek pro muže v každém věku – od syna, který si o poločase pohraje s míčem, až po dědečka, který jistě ocení, že pro zvýšení hlasitosti není třeba luštit záplavu malých tlačítek s ještě menšími popisky a může raději věnovat pozornost přechodu manšaftu do šestnáctky.

Galerie

Kde koupit?

Ovladač ve tvaru fotbalového míče, stejně jako i další fotbalové vychytávky, můžete zakoupit na stránkách www.giftak.cz za cenu 490kč.

Pokud se vám recenze líbila nebo i nelíbila nebo máte jiné dotazy, napište nám, nezapomeňte také sdílet článek na sociálních sítích.

Související zboží:

alkoholovy fotbalek_1.png hodiny fotbal_1.png fotbal na wc_1.png

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑