Dárky pro muže

Published on August 4th, 2014 | by Giftak.cz

0

Recenze: Dárková sada pro rybáře

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo miluje rybaření, neměla by vaší pozornosti uniknout sada pro rybáře. Té se blíže věnuje tato recenze. Na každý prvek sady se podíváme pěkně z blízka a nenecháme na něm strunu suchou. Celá sada je velmi skladná a přenosná kamkoliv, tak vzhůru vstříc úspěšnému lovu!

Sada pro rybáře obsahuje následující:

Rybářská tužka

Asi nejdůležitější součástí sady je propiska o velikosti přibližně 20 cm, která se jako mávnutím kouzelného prutu změní v rybářský prut, a to kdykoliv si budete přát. Po rozložení teleskopický prut měří cca 95 cm. Součástí balení není naviják, proto si jej před zahájením lovu nezapomeňte pořídit.

teleskopicky rybarsky prut

Rybářský prut

Skládací kbelík

Kam s úlovky? Přece do skládacího kbelíku, který podobně jako „propiskový prut“, fascinuje svou proměnou z vysoce skladného blíže neidentifikovatelného předmětu v kbelík o objemu 8 litrů. Rozměr po složení je 24,5 cm x 3,5 cm, po rozložení pak 24,5 cm x 22 cm + držadlo.

rybarsky kbelik

Praktický skládací kbelík

Digitální váha

Sada obsahuje také váhu, abyste mohli své lovecké úspěchy jednoduše převést z kusů na kilogramy. Maximálně ji využije rybář, který je obklopen takzvanými nevěřícími Tomáši. Až vám zase jednou někdo nebude věřit, že jste na rousňáka bafli trofejáka (volně přeloženo z rybářského slangu jako „na velkou žížalu chytili rybu velkých rozměrů“), postavte ho před nezvratný důkaz. Úlovek si můžete zvážit a hodnotu na váze vyfotit třeba pomocí chytrého telefonu. Digitální váhou lze zvážit úlovky do 40 kg. Baterie jsou součástí sady.

Klady: Sada je skladná a lehce přenosná; včetně baterií k digitální váze.

Zápory: Neobsahuje naviják.

rybarsky set obal

Celou sadu dostanete v takovém balení

Sadou pro rybáře můžete potěšit nejen rybáře znalého potoků, moří a řek všech světadílů, ale i úplného začátečníka. Může to být právě tento praktický set, který v něm probudí nefalšovanou rybářskou vášeň. A až se tak stane a žádná dovolená se neobejde bez rybářského náčiní, nejen rybář, ale i všichni jeho spolucestující jistě ocení neuvěřitelnou skladnost tohoto příslušenství.

Kde koupit?

Sadu pro rybáře můžete zakoupit na webu giftak.cz za cenu 450kč.

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑