Novinky

Published on June 7th, 2018 | by Giftak.cz

0

Prozkoumali jsme, proč si PIXIE CREW zamiluje celá rodina

Koncept pixelkových produktů PIXIE CREW je opravdu revoluční. Milují jej nejen děti-majitelé a jejich sourozenci, ale také rodiče a zbytek rodiny. Proč tomu tak je? Do této záhady jsme se rozhodli ponořit a nakonec jsme jí přišli na kloub. Přečtěte si, proč se do malých pixelků zamilovalo už tolik lidí.

Děti: jsou hravé a neomrzí se

Jistě to znáte, jeden rok je v módě fialová, druhý modrá. Jeden rok mají všechny děti na batozích a pouzdrech geometrické vzory, druhý rok zase všichni milují superhrdiny. Nebozí rodiče jsou odsouzeni k tomu, aby každé prázdniny vytáhli peněženku a s povzdechem financovali nový módní trend.

U PIXIE CREW tohle nehrozí; když dítko přestane bavit současný motiv, jednoduše a rychle jej přeskládá. Pokud se omrzí vybraná barva, stačí za pár korun dokoupit pixelky v barvě jiné.

Skládání pixiesáckých věcí navíc dětem rozvíjí jemnou motoriku, podporuje kreativitu, fantazii a představivost a je to podobná zábava jako LEGO. Na rozdíl od šlápnutí do lega vás ale šlápnutí na pixelek bolet nebude. 🙂

Rodiče: jsou snadné na údržbu i výměnu

Na rozdíl od textilních vzorů se z gumových pixelků extrémně snadno dostává tráva, bahno i jakýkoli další přírodní vliv, jakému je dítko zvládne vystavit. Pokud nepomůže vlhká houbička, jednoduše sundáte pixely a necháte je chvíli odmočit, uschnout a je čisto. Seskládaný drak tak nebude mít křídla z bláta.

A pokud se část pixelků odře, poztrácí nebo zničí? Nemusíte hned běžet pro nový batoh, jen dokoupíte jedno balení kostiček nebo je doplníte z domácích zásob. Pixie crew jsou navíc velmi kvalitní, proto i ne-kostičkové plochy vydrží déle než jednu sezónu (i v případě, že máte doma akčního raubíře)!

Zaujal vás koncept školních potřeb, které si pomocí pixelků částečně sami sestavíte? Pak koukněte do kategorie PIXIE CREW a zjistěte o nich více.

Že se vám zdá tipů na dárky pro děti málo? Tímto naše inspirace a tipy na dárky rozhodně nekončí a další úžasné, a hlavně praktické předměty si můžete prohlédnout nebo přímo zakoupit v naší kategorii pro děti. A pokud jste si vybrali vhodný dáreček pro sebe, nezapomeňte o tom říci také své kamarádce. 

 

Související zboží:

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑