Dárky pro ženy

Published on August 25th, 2014 | by Giftak.cz

0

Přinášíme pár novinek, které můžete použít jako dárek pro přítelkyni

Jeden z našich minulých článků byl mířen na ženy a věnoval se romantickým dárkům pro muže; právě muži ale bývají mnohem bezradnější při výběru dárku pro svoji drahou polovičku. A protože Vánoce a Valentýn se pomalu ale jistě blíží, a narozeniny se neptají na nejvhodnější datum, přinášíme Vám tipy na pár věcí, co se nedávno objevily v e-shopu a můžete je použít jako dárek pro přítelkyni.

Plyšová láska

svitici polstar srdceJak řekl už Ewan McGregor ve filmu Moulin Rouge, „To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a v lásce být milován.“ Vy jí můžete svou lásku dokázat různě – třeba vhodně zvoleným dárkem. Naším favoritem je Amorův polštářek, který je vyroben z jemného plyše a po zmáčknutí začne pulsovat jemným červeným světlem, připomínající bití srdce. S tímto polštářkem už žádný večer nebude neromantický!

Dáreček do bytu

Spousta žen má ráda sladěný a útulný domov, ozdobený nejrůznějšími maličkostmi. Takové ženy každá dekorace potěší – a pokud je to dekorace funkční, bude radost obdarované jistě dvojnásobná. Kouzelná svíčka měnící barvy po zapálení určitě zpříjemní alespoň jeden pochmurný večer nebo chladnou noc – a než se odhodláte ji zapálit, poslouží alespoň jako ozdoba poličky.

magicka svicka led

Magická svíčka, která mění barvy

Každý den jinak

tabule srdceLásku přítelkyni samozřejmě nemusíte vyznávat jen na Valentýna nebo v den jejích narozenin – dělejte to denně, klidně i několikrát, a tisíckrát jinak. Časům klasických lepítek dávno odzvonilo, nahradila je totiž tabulka ve tvaru srdce. Co rozjasní ženský den víc než nějaký pěkný vzkaz (a nákupy :-). Tabulka je samozřejmě multifunkční, kromě láskyplných zpráv se na ni dají psát i nejrůznější data, upomínky, seznamy a jiné vzkazy.

Abychom nezapomněli na ty z vás, které marně přemýšlíte nad dárkem pro kamarádku, přinášíme i několik tipů na ten nejlepší dárek:

Květina, která vydrží

Přiznejme si to, stoosmnáctá kytice, i kdyby třeba z modročerných růží, už prostě není originálním dárkem; nehledě na to, že i ta nejhezčí z květin jednou zvadne, zvlášť ta utržená. Darujte raději rostoucí krystal, který vydrží, vykouzlí úsměv na tváři i po několika týdnech a navíc obdarované předá milý vzkaz. Krystal se nachází ve skleněné nádobě, neusazuje se na něm tedy prach nebo nečistoty, a je osvícený LED diodou, která mění barvy. Navíc jej můžete pro obdarovanou samy vypěstovat (minimálně 12 dní předem) a předat jej jako nevšední kytici, nebo tuto radost dopřát jí.

rostouci krystal

Oblíbený rostoucí krystal i s nasvícením

Pro každou ženu

Kterou z nás, příslušnic něžného pohlaví, urazí dárek, díky kterému bude dobře vypadat a navíc bude stylová? Zrcátko ve tvaru růže v modré nebo růžové variantě splňuje obě tyto kritéria. Navíc obsahuje klasické i zvětšovací zrcátko, vyhoví tedy i náročnější uživatelce. A z praktičtějšího soudku – pokud Vaše kamarádka s vlasy rovnými jako dráty touží po nádherných lokýnkách, nebo se třeba jen chystá na nějakou významnou společenskou událost, věnujte jí skvělého pomocníka – magické natáčky, které přináší revoluční vychytávku do oblasti vlasového stylingu.

zrcatko ruze magicke natacky
 Zrcátko ve tvaru růže  Magické natáčky

Tyto a další dárky pro přítelkyni nebo kamarádku naleznete v sortimentu e-shopu giftak.cz

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑