Home Dárky pro muže Překvapte nového kolegu a inspirujte se našimi tipy na dárky

Překvapte nového kolegu a inspirujte se našimi tipy na dárky

88
0

A je to tu! Opět nás čeká nelehký úkol, kterým je vybrat dárek pro našeho nového kolegu! Víme však, že nejde jenom o kolegy, ale také o muže všeobecně, které je velice nesnadné dárečkem potěšit. Má narozeniny váš partner, dědeček, tatínek nebo snad tchán? Tak to potom přistupte blíže a čtěte dále, protože my máme nápadů na dárky pro kolegy i všechny ostatní muže stále na rozdávání.

Nářadí pro chlapa s překvapením

Každý muž musí mít u sebe neustále nějaké náčiní, většina mužů se spokojí s pouhým otvírákem, pro náročnější muže byla však specialisty vyvinuta Vodováha s otvírákem. S touto designově i prakticky velice propracovanou věcičkou potěšíte všechny muže, a domácí kutily obzvlášť. S kvalitní dřevěnou vodováhou s otvírákem piva se stane šampionem úplně každý muž. Potěšte svůj protějšek a darujte mu něco praktického.

Pro nového kolegu jako dělaná – obří guma na chyby

Trocha humoru za málo peněz ještě nikomu neublížila, a proto si myslíme, že váš nový kolega se za XXL gumu na chyby skutečně neurazí a přijme váš dar s humorem. Kromě toho, že je nápis na této obrovské gumě pro nového kolegu skutečně velice příhodný, tak je věcička také velice praktická a skutečně gumuje! Současně může posloužit jako vhodná dekorace na pracovní stůl.

Pokud kolegu nemáte v plánu hned po příchodu do nové práce rozesmát nebo zastrašit, pak zkuste sáhnout raději po něčem méně provokativním, třeba po nějaké multifunkční věcičce, která je u mužů absolutní samozřejmostí:

Nemusíte být Ninja, ale tuto kartu potřebovat budete!

Tato multifunkční, a přitom značně skladná Ninja karta by měla být základem každého muže a ne-li i ženy. Karta velmi malých rozměrů, připomínající kreditní kartu, obsahuje 18 praktických nástrojů a to celkem 6 šestihranných klíčů různých velikostí, otvírák plechovek, lahví, dopisů a krabic. Součástí jsou také 4 šroubováky, stojan telefonu, škrabadlo a dva metry na měření. Díky ocelovému materiálu věnujete muži velice kvalitní, a přitom skromný dáreček.

No, a pokud víte, že skromnost není tu správnou parketou vašeho pracovního nasazení, pak sáhněte po něčem „luxusnějším“ a věnujte kolegovi brýle pro virtuální realitu.

Do práce patří i trochu zábavy!

Tak tímto dárkem dostanete každého, kdo touží po něčem zcela výjimečném. Na zcela originální zážitek váš nový kolega hned první den v práci nikdy nezapomene. A postačí vám k tomu tento úžasný gadget – Brýle pro virtuální realitu, který obdarovanému umožní hrát 3D hry nebo sledovat videa a to všechno s 3D efektem. Představte vašemu novému kolegovi jeho nové pracovní prostředí třeba tímto 3D způsobem.

A pokud víte, že je v práci nuda a váš kolega by se zcela náhodnou mohl začít v novém pracovním prostředí nudit, překvapte ho dalším skvělým gadget vybavením v dárkovém balení.

Nejlepší antistresová hračka všech dob

Tak tohle je skutečný dárek, který se hodí do pracovního prostředí, ale je vhodný také pro kamaráda, tchána, zetě či bratra. S 216 magnetickými kuličkami krychle Neocube si vyhraje každý. Obdarovaný z nich může vytvořit klasickou krychličku nebo kvádr, ale také je možné improvizovat a zapojit vlastní fantazii.

Podívejte se, jaké další technické vychytávky typu Gadgety můžete mužům věnovat a již nezoufejte nad tím, jak obdarovat vašeho nového kolegu v práci nebo čím potěšit všeobecně muže.

 

Související zboží: