Home Dárky pro muže Překvapte ho! Jak na Valentýnské dárky pro muže

Překvapte ho! Jak na Valentýnské dárky pro muže

148
0

Svátek všech zamilovaných (a noční můra těch nezamilovaných), tedy Valentýn, se blíží mílovými kroky a ze všech možných světových stran se pomalu valí spousta „neotřelých“ a zaručeně originálních nápadů, které jste pravděpodobně… využily už několik let zpátky.

Chcete najít vtipné a netradiční valentýnské dárky pro muže? Jste už unavená z neustálých nových a nových receptů na srdíčkové muffiny a dorty? Rozhodla jste se být originální a srdíčkovou nabídku v obchodech přejít bez povšimnutí? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděla „ano“, pak je následující článek tím pravým návodem pro vás!

Jděte na to … roztomile

hroch do vanyPokud se muž vašeho srdce rozplývá u filmů, které vás nechávají ledově chladnou, a vy si nejste jistá, kdo z vás vlastně nosí ty kalhoty, případně je v něm uvězněná duše dítěte, s touhle roztomilou legráckou prostě nešlápnete vedle. Hroch do vany, který dokáže plavat ve vodě, může vykouzlit na tváři nostalgický úsměv nebo salvu smíchu. Jedno je ale jisté – na Valentýna se nudit nebudete!

Svůdně a netradičně

klicenka zvonecek na sexKdo říká, že pokud chcete strávit Valentýna v teple postele, musíte se svému drahému naservírovat jako pečlivě namašlený dárek, s třešničkou na dortu v podobě malých srdíček na ramínkách podprsenky? Na pravý sexy večer se můžete vybavit i rafinovaně. Třeba dárkem v podobě Zvonečku na sex. Jak funguje pravděpodobně netřeba vysvětlovat 🙂

Hlavně beze stresu!

Na stres a těžká období je poměrně jednoduchá pomoc – antistresové míčky. Že to není dárek, který by se hodil na čtrnáctého února? Omyl! Antistresové prso je vydařený dáreček, kterým dáte najevo svůj nadhled, pochopení pro jakékoli problémy a muž bude nadšený! Dostupné i v menší a nejmenší-kapesní 🙂 velikosti.

antistresove prso

Antistresové prso do ruky

Někdy ale ani to největší antistresové prso nepomůže a jedinou cestou k vytouženému klidu je poté pár cl nějakého alkoholického nápoje. Partnera můžete snadno vybavit i na tyto situace – lechtivé a nápadité panáky „Sexy ladies“ potěší každého pána a budou se na polici krásně vyjímat. Pokud patříte mezi odvážnější páry, můžete se také rovnou pustit do koupě Kamasútra panáků a za stylový dárek máte zajištěno (imaginární) ohodnocení plným počtem bodů :-).

 panaky sexy ladies a kamasutra

Netradiční panáky, kámasútra nebo sexy slečny?

Vtipné dárečky

Najde se také mnoho párů, které Valentýna jako svátek „dokazování lásky“ úplně popírají a raději si navzájem věnují nějakou legrácku či šokující dárek. Pokud patříte mezi ně, nebo prostě chcete projednou změnit zažitý stereotyp, pak pro vás máme následující nápady:

Drbátko na koule pro džentlmeny, tak zní název geniální ptákovinky, vítěze seznamu snobských pomůcek, či také dárku pro člověka, kterému už nic jiného vymyslet nelze 🙂 Drbátko má tvar jemné, něžné ženské ruky a díky dostatečně dlouhé rukojeti jej snadno dostanete všude, kde je potřeba.

Přesýpací hodiny Sex Timer zase vašemu milému udělí titul, který odpovídá jeho výdrži. A existuje v celém roce lepší (a bližší) příležitosti, jak otestovat, zda máte doma Začátečníka, nebo Sexuálního Boha, než právě Valentýn? Navíc, takový dáreček vás drahý určitě od žádné jiné ještě nedostal. A o to právě jde, nebo ne?

Pro další vydařené dárečky pro muže určitě mrkněte na Gifťák, kde můžete vybírat z více než 500 předmětů!