Home Vánoční seriál Vánoční seriál díl 4: Překvapivé a originální vánoční dárky

Vánoční seriál díl 4: Překvapivé a originální vánoční dárky

0
Vánoční seriál díl 4: Překvapivé a originální vánoční dárky

Jedním z nejhorších vánočních zlozvyků je držet se jakéhosi dárkového stereotypu – stále stejný typ dárků, který se už jednou osvědčil (nejznámějším příkladem budiž obligátní ponožky). Gifťák ale říká: buďte originální a zatočte s nudou pod stromečkem něčím skutečně vtipným a nevšedním!

A jaké vybrat ty nejlepší, originální vánoční dárky? Třeba díky tomuto článku. Tady jsou:

Ačkoliv ponožky byly zmíněny jako naprosto nežádoucí dárky, vlastně je jedna možnost, jak je můžete bez výčitek darovat: pokud vyberete ty skutečně originální. Naše Bláznivé ponožky do této kategorie spadají: můžete vybírat třeba z motivu s nohou kostlivce nebo tenisek. Na Vánoce ale obzvlášť doporučujeme povedenou vánoční kolekci – Santovy boty, roztomilé sněhuláky nebo tlusté a hřejivé Elfí boty dokonce s rolničkami!

Blaznive vanocni ponozky

Už několikrát se nám „podařilo“ být u situace, kdy někoho napadlo, že propiska se vlastně hodí i pod stromečkem. Vždy se poté nabízela otázka: „Vážně je propiska dobrý dárek?“ Odpověď zní: je – v dostatečně netradičním provedení! Například Propisku ve tvaru psa nebo Propisku „protahující se kočka“ rozhodně jen tak nepotkáte a krom užitečného psacího nástroje může tvořit i stylovou dekoraci.

banner do obchodu.png

Pokud se už nějakou dobu (marně) snažíte vycvičit toho svého muže, můžete zkusit těžší kalibr: Misku pro muže. Můžete v ní servírovat polévku nebo třeba snídani (typu cornflakes, müsli, ovesná kaše, jen aby nedošlo k mýlce) a navíc mu ji díky velkému nápisu „MAN“ (muž) žádná žena nesebere 🙂 Varování: Určeno pro muže se smyslem pro humor!

Dnes už téměř legendární „boratky“ alias mankini zná každý filmový nadšenec. Znáte někoho takového? Pak nemůžete zvolit lépe, než právě tyto plavky ve vánoční variantě. Stylové Santakini v červené barvě s bílou kožešinkou vyčarují úsměv na tváři snad každému. A jako bonus k nim dostanete santovskou čepici!

A na závěr jeden originální dárek, který je ale spíše romantický než vtipný:

Na Vánoce se mají plnit přání. Proč si tedy nepřipomenout jednu milou čínskou tradici – létající štěstí – s barevnými Lampiony přání. Legenda praví, že stačí napsat nebo pošeptat lampionu svoje přání a vyslat jej do vzduchu… a přání se pak splní 🙂 Není nic hezčího, než se sejít s partou přátel a vypustit svoje přání společně v různobarevných lampionech – naskytne se vám tak i nádherná světelná podívaná.

lampiony stesti

Inspirovaly vás naše tipy? Spoustu podobných originálních vánočních dárků najdete v sortimentu giftak.cz!

banner do obchodu.png

Související zboží:

miska pro muze.png propiska pes.png lampiony-prani