Novinky

Published on June 12th, 2014 | by Giftak.cz

0

Představujeme novinku: Dárkové sady s placaticí

Jako každý správný obchůdek s gadgety a vychytávkami i my se snažíme každý měsíc najít pro naše zákazníky nové a nové dárky, které teď zrovna frčí v zahraničí. I když novinky, které jsme pro vás připravili tentokrát, jsou spíše českým specifikem. Jen u nás jsou placatice a různé vtipné lahve na alkohol tak oblíbené, že se objevují stále nové nápady na potisky a přebaly. Tak tedy tento měsíc si mezi novým zbožím vyberete dárky pro kamarádku i kamaráda, sestru i tátu.

Milujete letní párty, nebo jste holky na dámské jízdě?

Ať už slavíte rozlučku se svobodou nebo jen hledáte výstižný dárek pro kamarádku k narozeninám, dárková placatka s panáčkem bude tím pravým. Akce může začít hned, jak si oslavenkyně pověsí řetízek s panákem kolem krku. Elegantní provedení a holčičí růžová barva s kvalitním potiskem jsou zárukou úspěchu. Výhodou je i přijatelná cena 290 Kč. Do nerezové skleničky s řetízkem se vleze 2cl oblíbeného pití a její velikost je akorát do kapsy. Obal z umělé kůže můžete snadno omýt. Stejné parametry má i další varianta placatky: I love party. Ideální pro bláznivé letní večírky a oslavy všeho druhu.

Vtipný dárek pro tátu – placatka s panáčkem na zavěšení na krk.

Je váš táta opravdový srandista a nezkazí žádnou legraci? Určitě se společně zasmějete nad dárkovou sadou s placatkou s nápisem „Daddy’s best friend“ – Tátův nejlepší kamarád. Ať už ji táta využije na výletě do přírody, na zimní lyžovačce nebo na ochutnávku vlastní domácí pálenky, můžete si být jistí, že nebude ležet jen tak nevyužitá v poličce.

placatka-daddy

První pomoc pro žíznivé se na cestách vždycky hodí!

Jako poslední variantu Vám představujeme placatku s nápisem Thirst aid, což je upravený název First aid – První pomoc. Doslova to znamená „První pomoc od žízně“.
Butylka jako dělaná pro záchranu vašich kamarádů od žízně nebo pro zahřátí, když vás překvapí nepříznivé počasí.

Vsaďte na jistotu a darujte placatku s vtipným potiskem. Uvidíte, že s ní budete mít velký úspěch.

Podívejte se i na další novinky, které jsme pro vás tento měsíc připravili, zde.

Související zboží:

zkumavky-na-panaky-1 zastera-s-pivnim-pasem-1 bryle-s-otviraky-1

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑