Home Dárky podle věku Poznejte 4 skvělé tipy na dárky pro chlapy všeho věku

Poznejte 4 skvělé tipy na dárky pro chlapy všeho věku

82
0

Je sice pravda, že muži zůstanou kluky po celý život, jenže po celý život také předstírají, že už jsou velcí chlapi. Jak potom vybrat ten správný dárek, aby naplnil chlapecké touhy a zároveň neranil chlapskou ješitnost? Přesně s tím vám teď poradí Gifťák.cz v dalším článku.

Chlapi se na planetě Zemi vyskytují v rozličných tvarech a velikostech. Ať už se mezi ně sami řadíte, nebo ne, možná vás překvapí, že v zásadě jsou všichni stejní. Jediné v čem se mezi sebou liší, je jejich aktuální vývojové stadium na cestě od kolébky do hrobu – lapidárně řečeno – jejich (mentální) věk. Abyste vždycky obdarovávané osobě mužského pohlaví koupili dárek správně odpovídající jeho mládí/stáří, připravili jsme vám tento malý přehled.

Ideální dárek pro kluka

Dříve spolehlivě platilo, že nejmilejší hračkou malého kluka byl nějaký ten angličák nebo jiné autíčko. Autíčka mají v oblibě i dnešní kluci. Jenže dnes se závodnické zápolení malých hochů přesunulo z improvizovaných autodráh vedoucích z obýváku do pokoje na monitory počítačů. Tudíž angličákem průměrný klučina už pohrdne, zatímco touto USB-myší ve tvaru závodního auto si zaručeně získáte jeho nehynoucí vděčnost.

usb mys sportovni auto

Ideální dárek pro puberťáka

facebook like penova rukavice

Co se v mládí naučíš, v pubertě jako když najdeš. I generace dnešních teenagerů je bohužel odkojená bezduchou PC zábavou. Na rozdíl od svých mladších kolegů mladí muži neztrácí čas honbou za lepším časem v počítačové hře, ale honbou za facebookovými „lajky“. Aby se ten váš už nemusel hnát, tak mu jeden takový „lajk“ darujte, a to hned v nadživotní velikosti. Obdarujte ho touhle molitanovou Facebook rukou ve tvaru tlačítka Like.

Ideální dárek pro dospělého muže

drbatko na koule pro dzentlmenyMuž v produktivním věku je povětšinou natolik ekonomicky úspěšný, že dokáže veškeré své materiální potřeby uspokojovat zcela sám. Takový se pak velmi těžko obdarovává. Klíčem k úspěchu je uspokojit nějakou takovou potřebu, o které ani netušil, že ji má. Vsaďte se, že téměř žádného chlapa by ani nenapadlo, že by bylo docela fajn mít jednu ruku navíc, když to svědí tam níž v kalhotách. Podejte mu proto tuto pomocnou ruku ve tvaru Drbátka na koule pro gentlemany. Bude vám natolik vděčný, že vaše vlastní ruce vám zato zulíbá.

Ideální dárek pro starého chlapa

giganticka obri placatkaŽenu ani květinou neuhodíš, chlapi ale na ty kytky moc nejsou. Více nežli lilie jim voní nějaké to kvalitní pití. Ve stáří to platí dvojnásob. Proto podzim života chlapovi v nejlepších letech ideálně zpříjemníte dárkem s alkoholovou tematikou. Třeba placatkou. A aby mu při dlouhých procházkách za krmením holubů v parku jen tak nedošel tekutý životabudič, kupte mu placatici s pořádným objemem. Vaší pozornosti by neměla uniknout tato gigantická placatice o objemu 1,9 litru.

Pokud vám z našeho výběru nepadlo nic do oka, sestavte si svůj vlastní. Koukněte se do sekce Dárky pro muže a něco už vás nepochybně zaujme.