Home Inspirace Poradíme vám, jak udělat oslavu narozenin nezapomenutelnou

Poradíme vám, jak udělat oslavu narozenin nezapomenutelnou

252
0

Narozeninová oslava už se pomalu blíží a vy stále nemáte nic, čím byste vaše pozvané hosty ohromili? Nebaví vás stále stejné fádní a obyčejné věci, jako jsou klasické ubrousky na stole a očekávaný narozeninový dort? Bohatá inspirace od Gifťáku může změnit všechno zavedené a připravit nezapomenutelnou narozeninovou oslavu, o které se bude mluvit ještě pěkně dlouho.

Party pasky na oslavuDíky párty páskám šesti různých barev a nápisů, budete vědět, jak na úvodní seznamování, které obvykle zaplavuje nepříliš pozitivní atmosféra. Ať už si vaše hosty označkujete páskou s nápisem Sex Drugs and Rock´n roll, VIP nebo vzorem klasických narozeninových svíček, jistě rozproudíte prvotní zábavu. Komunikaci můžete úplně jednoduše podpořit za pomoci Nápojové pumpy Globe, která nejenom obdaruje všechny přítomné lahodně připravenou tekutinou, ale především nabudí k rozhovoru o cestovatelských zážitcích. V případě potřeby si můžete pořídit také nápojovou pumpu ve tvaru věže, hasičského zařízení nebo koktejlovou nápojovou pumpu.

napojova pumpa na napoje na party

Párty nápojová pumpa Globe

svicky na dort party prskavkyA když je zábava v plném proudu, nezbývá už nic jiného, než sfouknout svíčky na dortu. Nesfouknutelné svíčky však připraví hostům nevšední podívanou, ve které nakonec budou muset všechny svíčky skončit pod vodovodním kohoutkem. Jestliže však máte strach, že některý z hostů dá z obavy požáru pod vodu celý váš narozeninový dort, pak raději zvolte méně provokativní svíčky, například barevně hořící nebo párty svíčky – dortové prskavky.

Ve chvíli, kdy je vaše oslava v tom nejlepším, nezapomeňte pořídit pěkný snímeček, který se podrobí důkladnému sdílení na sociálních sítích jako je Facebook nebo Twitter. Při chystání oslavy si připravte hrnek pro fotografy – termohrnek, který na první pohled vypadá jako skutečný objektiv. Před zraky vaší návštěvy předstírejte, že ke svému objektivu hledáte fotoaparát, a když ho nenajdete, tak jednoduše nalijte do hrníčku ve tvaru objektivu třeba kávu nebo čaj a obslužte svoji návštěvu.

Pokud se řadíte mezi vysoce kreativní osoby, pak na vaší oslavě rozhodně nesmí chybět Afro paruka, kterou je možno mít v barvě černé, barevné nebo fialové. Zároveň by na stole neměl scházet těstovinový salát, který je určen zejména dámské návštěvě. Muži nejspíše originální těstoviny ve tvaru penisu neocení, ale dámská návštěva si s největší pravděpodobností na vašem předkrmu rozhodně pochutná.

eroticke sexy testoviny penisTeď už víte, jak na zcela nezapomenutelnou oslavu narozenin a jak připravit vše tak, aby si vaši hosté odnesli mnoho krásných a inspirativních zážitků. Všechny originální potřeby si pohodlně připravte ještě před oslavou narozenin a poskytněte tak hostům zcela ojedinělou narozeninovou atmosféru.

Není na co čekat a s přípravou vaší narozeninové párty začněte již nyní. Malou ochutnávku toho, co vaše hosty čeká, můžete zkusit propagovat za pomoci sdílení na sociálních sítích. Uvidíte, že o hosty rozhodně nebude nouze a oslavy narozenin díky praktickým předmětům z Giftak.cz získají zcela nový rozměr.