Home Dárky podle věku Pěkné 4 dárky pro muže k 60. narozeninám

Pěkné 4 dárky pro muže k 60. narozeninám

0
Pěkné 4 dárky pro muže k 60. narozeninám

S dárky bývají občas trable. Obzvlášť naši tatínci nebo dědečci většinou mají všechno a my si lámeme hlavu, čím bychom je k narozeninám mohli opravdu potěšit a nejlépe ještě pobavit.
Kupovat pantofle nebo pyžama je nuda. Ale co tedy vybrat k blížícím se narozeninám? I chlapi mají své dny a často se jejich zájmy pohybují v oblasti sportu, alkoholu nebo kvalitních doplňků do pracovny. I my jsme hledali, čím bychom mohli naše otce a dědy potěšit a osvědčily se nám následující tipy. Jde o kvalitní a originální dárky, za které se nikdo nemusí stydět. Darující i obdarovaný na ně rozhodně mohou být hrdí. Možná mezi nimi najdete ty správné dárky i vy.

Držák na pera Golf pen Caddy vám dodá energii

Golf je nádherná hra v přírodě a dnes už dostupná pro každého. Mnoho mužů si ji oblíbilo a doslova jí propadlo. Netrpělivě čekají, kdy si vyrazí odpočinout na green do krásné uklidňující přírody, kde zároveň zažijí pocit vzrušení z dobře zahrané hry. Krásný držák na pera Golf pen Caddy bude našim golfistům připomínat jejich milovanou hru. Golf je totiž závislost a nedá se na něj nemyslet. Tak proč si nezpestřit všední den pohledem na miniaturní golfový vozíček s bagem a golfovými propiskami.

golfovy vozik s propiskama golf pen caddy.png

Golfový vozíček s bíločerveným bagem a kolečky je opravdu věrnou miniaturou velkého bagu a díky kolečkům ho bude moci váš golfista tahat po pracovním stole. A až ho to přestane bavit, tak ho jednoduše odepne a odnese kamkoliv s sebou. Bag navíc obsahuje tři propisky v podobě golfových holí. Za cenu 480 Kč jde o velmi výhodný nákup. Golfové propisky můžete koupit také samotné za cenu 259 Kč. Držák na pera Golf pen Caddy je kvalitní a originální dárek k narozeninám za skvělou cenu.

banner do obchodu.png

Kinetická sluneční soustava – zahleďte se na uvolňující rotaci 

Golfistu doma možná nemáte – třeba je váš dědeček veterinářem nebo tatínek grafikem. Anebo už jen udržuje dům a zahradu. Tak či tak, při práci i po náročném dni je určitě potěší pohled na něco pěkného a příjemného, jako například Kinetická soustava. Ta se skládá z několika barevných kružnic, rotujících kolem osy. Každá z kružnic se pohybuje jiným způsobem a neuvěřitelně plynule a tvoří tak hypnotický a uklidňující pohled.

Darujte klid a pohodu na pracovní stůl! 

Kovový stojan na víno bude středem pozornosti

Dobrým vínem či jinou kvalitní lahví alkoholu pohrdne málokdo a originálním doplňkem, který ohromí každou návštěvu, nikdo. Nejen milovník vína ocení perfektní stojan na víno a jiné lahve. K narozeninám je tento dárek jako dělaný. Je velmi pěkným doplňkem do domácnosti, protože je vyrobený z umělé kůže hnědé barvy s béžovým prošíváním. Jedná se o opravdu kvalitní dárek k narozeninám, který navíc umí kouzlit a okouzlí i vašeho obdarovaného. Pohled na něj nikdy nepřestane překvapovat a bude tak středem zájmu. Kouzelný stojan na víno je krásným dárkem k narozeninám za velmi dobrou cenu. Podívejte, se jak umí kouzlit.

zamek na lahev.jpg

Zámek na láhev ochrání a pobaví

Ke kouzelném stojanu se hodí vtipný a praktický dárek k narozeninám v podobě zámku na lahve. Je z nerezové oceli a díky čtyřmístnému kódu bude každá láhev nepřístupná všem záškodníkům i nechtěným konzumentům. Můžete jej samozřejmě darovat i samostatně. Je uložen v krásném dárkovém balení, v decentní a elegantní černé krabičce na magnet, takže si nemusíte dělat starosti s balením. Jedná se o originální dárek z kvalitního materiálu a za cenu 450 Kč je velmi dobrou volbou pro všechny, kteří ocení humornou stránku tohoto dárku, stejně jako jeho praktičnost. Přesvědčte se o jeho všestranném použití.

Věříme, že jsme vám dobře poradili a naše tipy udělají vašim blízkým radost.

banner do obchodu muzi

Související zboží:

golf-pen-caddy_1 kovovy drzak na vino kineticka-soustava