Home Dárky podle zájmů Oslavte s námi Halloween!

Oslavte s námi Halloween!

35
0

Sprcha. Tekoucí voda. Závěs. Silueta nože… Tísnivá hudba. Výkřik!

Milujete horory? Jste fanoušci strašidelných a hrůzyplných filmů Hitchcockem počínaje a Paranormal Activity konče?
Zbožňujete duchařské historky i krvavé scény?
Tak to jistě zbožňujete i svátek všech zombie, upírů, duchů a oživlých hrůz – Halloween!
Oslavte ho s námi ve velkém stylu a přečtěte si naše tipy, jak být i v den děsuplného říjnového svátku originální a neokoukaný.

pohotovostvni-halloweenske-prevleky

Vyzdobit vchod do domu umí každý, ale co takhle být o dost rafinovanější a nastražit hororovou past tam, kde by ji nikdo nečekal? Do koupelny!
Představte si následující situaci: Návštěvník vaší halloweenské párty si potřebuje odskočit, jde chodbou, všude je zhasnuto, ve tmě nahmatá kliku od koupelny, sahá po vypínači, rozsvítí a tam najednou… Všude krev!
Krvavé nálepky do koupelny promění každou místnost denní hygieny v krvavou lagunu! Vystrašte své známé a příbuzné tak, že na to ještě hodně dlouho po skončení svátků nezapomenou.
Nálepky také bude skvěle doplňovat Krvavý závěs s rudými otisky dlaní a husí kůži nahánějícím nápisem Help me!, kterým můžete děsit lidi buď ve sprchovém koutě, nebo nad vanou, závěs tak bude zabraňovat úniku vody na podlahu koupelny.

banner-do-obchodu

A aby i popíjení na halloweenském večírku bylo stylové, nalijte drink pro návštěvníky do karafy Křišťálové lebky! Ať už alko nebo nealko, s tímto trefným a efektním strašidelným doplňkem budete za ty nejbáječnější hostitele.
Lebku si můžete pořídit buď v menším provedení o objemu 400 ml, a nebo velkou, do které lze nalít až 700 ml tekutiny.
Nemusíte se bát o její stabilitu, skleněná karafa Křišťálová lebka je navržena přesně tak, aby bez ohrožení své rovnovážné polohy stála na jakémkoliv rovném povrchu a spolehlivě v sobě držela vaše oblíbené pití!

karafa-lebka

A když už máme tematickou nádobu, co takhle ještě efektní děsivý přípitek? Skleněné panáky ve tvaru lebky dodají ten pravý šmrnc!
Představte si domácí kořalku podávanou ve skleničkách tvaru kostry lidské hlavy… Smrtelná kombinace, co říkáte?
Skleněných lebek jsou v balení celkem čtyři a objem je stejný jako u kteréhokoliv jiného běžného panáku.

Přejeme vám pekelně strašidelný Halloween, a jestli náš článek nebudete sdílet na facebooku, do sedmi dní si pro Vás příjdem!

banner do obchodu_v2

Související zboží:

halloweenska-celenka Pokladnicka lebka.png Sada falesnych zubu.png