Home Dárky podle věku Originální nápady – dárek pro radost pro každou věkovou kategorii

Originální nápady – dárek pro radost pro každou věkovou kategorii

96
0

Protože pomalu přichází Vánoce, čas klidu, lásky a také radosti, přinášíme vám dárky, které udělají radost – ať už lidem v každém věku, nebo jednotlivým věkovým kategoriím. Nechte se inspirovat našimi nápady a pořiďte ty nejlepší dárky!

Udělá radost: každému

Projektor hvězdné oblohy, který dokáže vytvořit iluzi vesmíru – hvězdy, meteority, planety a jiná tělesa, to všechno promítne na jinak nudné stěny! Originální a příjemné osvětlení, které je navíc schopné měnit barvy, udělá každou místnost mnohem zajímavější, dětem pomůže proti strachu ze tmy anebo navodí romantickou atmosféru.

Projektor nocni oblohy

Udělá radost: mladší ségře

Pokud máte v rodině menší dítě ženského pohlaví, pak určitě nepohrdne Loom Bands gumičkami, aktuálním hitem mezi zábavou, DIY, hračkami a vlastně vším možným. Protože pletené náramky a přívěšky snadno ovládly svět, Loom Bands budou alespoň tyto Vánoce vděčným dárkem, který nezklame. My pro vás máme přichystanou obří sadu, která čítá 4 400 ks gumiček, 50 zakončujících háčků, 6 přívěšků a dva tkalcovské stavy. Pokud ségře neudělá radost tahle sada, tak už nic 🙂

loom bands velka sada 4400ks

Udělá radost: mladšímu bráchovi

Víte, co mají společného pružina a vás nejhorší nepřítel? Oba vám vykouzlí úsměv na tváři, když padají ze schodů 🙂 Pokud vás osud neobdařil stvořením klidnějším, sestrou, ale bratrem, a ještě k tomu mladším, ve věkové kategorii 4-10 let, pořiďte mu Springy. Hopkající pružina v kovové nebo plastové duhové variantě se stane úžasným zdrojem zábavy… až dokud neskončí zamotaná do sebe, jako bývá smutný osud těchto hraček.
skakaci pruzina springy barevna

Udělá radost: starší ségře

Pokud je sestra stvořením zhruba kolem dvaceti let, a více než cokoliv jiného připomíná úspěšnou podnikatelku, nebo má prostě jen ráda kávu, pak nemůžete udělat chybu s Keramickým hrnkem na kávu s sebou. Jedná se o hrníčky, které provedením připomínají retro, fast-foodové americké kelímky, které sice nevydržely moc dlouho, ale rozhodně vypadaly cool 🙂 Náš hrníček ale dlouho vydrží – a navíc má i stylové víčko s otvorem na pití.

keramicky hrnek na kavu sebou

Udělá radost: stašímu bráchovi

Pokud bratr pochází z Generace Y, nebo, koneckonců, je mu víc jak 10 let (co si budeme nalhávat, i desetileté děti se dnes už chlubí smartphony a tablety), a bez nějakého chytrého dotykového přístroje nejde ani vynést odpadky, pak budou ideálním dárkem tak akorát na zimu Rukavice pro smartphony. Díky speciálnímu vodivému vláknu umožňují pracovat s telefonem bez sundávání rukavic a potěší tak každého maniaka.

rukavice pro smartphony

Udělá radost: mámě i babičce

Horké lávové kameny v dárkové sadě pomáhají při léčbě nejrůznějších bolestí svalů a páteře, otoků, kloubů. Jsou také skvělou pomůckou pro relaxaci a odpočinek, případně i nějakou tu romantickou chvilku 🙂 Praktická souprava obsahuje 9 kamenů různé velikosti, dřevěné vonné tyčinky i se stojánkem a vonnou svíčku ve tvaru srdce. Kameny postačí pouze nahřát v horké vodě.

horke kameny darkova sada

Udělá radost: tátovi i dědovi

Praktický dárek, který ale zcela určitě potěší mužskou část rodiny, to je Brousek na žiletky Razor Pit. Spolehlivě nabrousí žiletky, prodlouží jejich životnost a umožní hladké oholení. Zacházení s brouskem přitom vůbec není náročné. Pokud chcete investovat do dárku, který praktičtí muži zcela určitě využijí… právě jste jej našli.

brouseni ziletky

Udělá radost: všem tetičkám, známým…

Pokud už jste vybrali dárky pro všechny členy rodiny, až na ty vzdálenější příbuzné – spoustu tetiček, strýčků, sestřenic a známých, pořiďte jim jednu z Grow it! Sad. Každá sada obsahuje semínka nějaké rostliny, 5 ks květináčků z kokosového vlákna, 5 ks disků, které plní funkci výživné půdy pro rostliny a tyčinky na označení. Semínka nevyžadují žádnou zvláštní péči, stačí je zasadit a starat se o ně jako o klasickou rostlinu. Sady jak velké tak malé můžete vybírat zde.

Další dárečky pro radost najdete na Gifťáku! 🙂