Home Dárky podle zájmů Originální dárek pro fotbalisty

Originální dárek pro fotbalisty

318
0

Fotbal je bezesporu nejoblíbenějších sportem u nás, a to jak pro aktivní hráče, tak pro „live“ i televizní fanoušky. A dříve nebo později každý rok nastane ta sezóna, kdy pro muže přestává být na prvním místě žena a některé z žen také navlékají národní (či klubové) barvy a razí fandit.

A asi každý máme v rodině či mezi přáteli minimálně jednoho fotbalového fandu.
Možná jste zrovna ten případ, asi se pravidelně trápíte při výběru dárku pro vašeho fotbalistu nebo fotbalistku před každým svátkem, narozeninami či Vánoci. Rozhodli jsme se usnadnit vám výběr a společně se podíváme na několik fotbalových tipů, které by je mohly potěšit.

Bez fotbalu už ani krok

Každá zima se pro takového fotbalového nadšence stává utrpením. Nemá kde a s kým hrát, nemá kde a komu fandit, nemá o čem mluvit s kamarády. Jeho koníček najednou skoro neexistuje. Vyznačuje se takto i ten „váš“ fotbalista? Pak jej doslova nadchnete prvním dárkem, který vám představíme v tomto článku – fotbalovou sadou určenou na trénování ve svaté místnosti – tedy na toaletě. Fotbal na WC je nový chytrý telefon a předčí i všechny staré noviny a časopisy… pro fanouška fotbalu určitě 🙂

3 darky pro bratra

Žízeň je veliká

Je přece jasný, že správný fotbalový fanda nemůže přijít ani o minutku zápasu, protože co kdyby náhodou zrovna padl gól? O tuhle vteřinu přece nesmí přijít! Ale, co když ho přepadne žízeň? Lednička, ve které se chladí pivko, je v kuchyni a on sedí v obýváku. Co s tím? Pořiďte mu pivní helmu a tahle situace už nehrozí. Do pivní helmy se vejdou hned dvě náplně (plechovka nebo lahev) a to už by do poločasu mohlo vystačit, ne?
A čím si to pivko náš fanoušek otevře? K tomu dobře poslouží akustický otvírák ve tvaru fotbalového míče, který navíc při použití přehrává melodii ze stadionu. Tak tomu říkám stylové otevření pivka! A aby byl otvírák vždycky po ruce, stačí jej připevnit pomocí magnetu na ledničku.

pivni helma.png

Letní grilovačka

Léto je za dveřmi, ze všech zahrad a balkónů se line vůně šťavnatého steaku a grilovacích klobásek. Je fajn zpříjemnit si sledování zápasu s kamarády něčím dobrým na zub. Pokud je váš fotbalový fanoušek také vášnivým kuchařem, pořiďte mu zástěru s grilovacím náčiním pro fotbalisty, ve které najde vše potřebné.. Zástěra evokující fotbalové hřiště schová různé grilovací náčiní do jednotlivých kapsiček. Nechybí ani chňapka ve stylu fotbalového míče. A fotbalová grilovačka může začít!

Snad jsme vám ukrátili hodiny hledání. A pokud náhodou ne, mrkněte na náš e-shop, do vyhledávače stačí zadat FOTBAL a vyjede vám hned několik dalších tipů na dárky.

Související zboží:

zastera-fotbal-1 alkoholovy-fotbalek-1 fotbalove-hodiny-1