Dárky pro ženy

Published on May 25th, 2017 | by Giftak.cz

0

Jak na výběr originálního dárku pro novopečené maminky

Narození děťátka je tou nejkrásnější událostí, která může ženu v jejím životě potkat. O to složitější může být správný výběr vhodného dárku pro maminky. Ženy jsou v tomto období často velice citlivé, úzkostlivé a jejich touha pro rodinném soužití nabírá na obrátkách. Novopečenou maminku můžete potěšit klasikou ve formě hraček a oblečků pro její miminko, nebo můžete její maminkovskou lásku rozvinout a potěšit ji něčím originálním a láskyplným.

Srdíčko obdarovaných rodičů právě narozeného miminka zahřeje dárek, který se stane celoživotní památkou pro rodiče i jejich maličkaté dětičky. Funkci skvělého dárku dokáže naplnit modelovací sádrová sada v rámečku. Zkuste ozdobit zeď vašich přátel či rodinných příslušníků krásným obrazem ze života. Díky modelovací hmotě budou moci rodiče vykouzlit obraz z otisku nožičky či ručičky děťátka a svůj domov rozzářit tímto uměleckých dílem. Dřevěný rámeček zajistí hezký design a celý výtvor je možné ozdobit nálepkami zvířátek a písmenek, které jsou též součástí balení.

sadrove otisky noh narozenych deti v ramecku darkova sada

City maminky můžete podpořit také za pomoci nástěnných hodin, které ukazují nejenom čas, ale také jsou schopné zachytit rychlost, jakou čas letí. Hodiny s fotorámečky neomezují fantazii a při každém pohledu na rychle běžící čas si můžete připomenout vaše nejkrásnější chvíle života, zachycené na fotografiích.

banner do obchodu.png

Nejlepší na tomto dárku je, že si novopečená maminka či tatínek může rámečky vyzdobit jakkoliv bude chtít. Je libo vložit do rámečků fotky miminka, maminky za svobodna nebo tatínka na rybách? Díky 12 rámečkům můžete vkládat fotky podle vaší libosti. Už nezbývá nic jiného, než se rozhodnout, jaký typ hodin se do domácnosti obdarovaných hodí. Vyzdobí lépe domácnost kovové barevné nebo černé plastové hodiny s fotorámečky?

hodiny s fotoramecky_2

Máte pocit, že roztomilosti a citlivosti už bylo dost a maminku malého křiklouna by více potěšil humorný dárek? Máte pravdu, i na to jsme mysleli a přední odborníci originálních věcí vyvinuli dudlík, který pobaví maminky, ale hlavně tatínky a všechny příznivce legrace. Dětský dudlík s knírkem nenechá žádné dítko o samotě a bez povšimnutí. Úsměv jistě vyvolá i u samotných rodičů, kteří se stanou hvězdami sociálních sítí. Vývojáři humoru však mysleli také na holčičky, ke kterým se knírem nehodí a vytvořili dudlík s pusinkou. Vaše holčička se bude s dudlíčkem stále usmívat a rázem se z ní stane krásná kočka.

detsky dudlik s knirkem.png

Každé děťátko je tím nejcennějším darem, který si rodiče zaslouží. Proč však neříct všem, jak moc máte své dítě rádi nebo se pochlubit tím, jak moc umí váš potomek křičet? K tomu vám dopomůže dětské body s popiskem „Dávám lekce řvaní“ nebo „Šéf týhle rodiny“. Nebojte se darovat body jako dárek novorozenému dítěti, určitě vás novopečená maminka za nápis „Moje máma má větší prsa“ náležitě pochválí a to hned jak přijede z porodnice.

detske body s vtipnym potiskem.png

Návrat z porodnice je u přátel na sociálních sítích určitě už žhavě očekáván a co takhle si fotečky ve vašem fotoaparátu trochu zpestřit? Nasaďte vašemu mimču dudlík s knírkem a uvidíte, kolik lajků váš miláček dostane, nebo se rovnou můžete pustit do sdílení na Facebooku vašich dětských momentek v body s nápisem „Chlastám, dokud nepadnu“. Přátelé jistě pochopí, proč jim neodepisujete na zprávy a ani nezvedáte telefony.

Je vidět, že vybrat dárek pro ženu s miminkem nemusí být vůbec těžké, stačí navštívit Gifťák a zvolit tu správnou variantu, která novopečené rodiče potěší a pobaví v jejich prvotních nelehkých chvílích při seznamování s miminkem.

banner do obchodu_zeny

Související zboží:

akrobaticky pejsek natahovaci detail nocni obloha svitici pejsek teplomer do vany pro deti.jpg

Tags: , , , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑