Home Novinky Originálně a přitom výhodně? Nechte se inspirovat a potěšte svého muže!

Originálně a přitom výhodně? Nechte se inspirovat a potěšte svého muže!

0
Originálně a přitom výhodně? Nechte se inspirovat a potěšte svého muže!

Vybrat dárek za přijatelnou cenu nemusí být tak obtížné, jak se na první pohled může zdát. Postačí vám k tomu pár minut s námi a uvidíte, že narozeniny, svátky a výročí vás nebudou již trápit. A dokonce uvidíte, že dokážete potěšit také váš náročný protějšek. Pojďte se s námi podívat, jaké akční dárečky jsme si pro vás připravili tentokrát.

banner do obchodu.png

Máte muže, který neudělá bez svého iPhonu ani ránu? Tak pak mu dopřejte stylový kryt na iPhone, který mu připomene staré časy a zároveň ochrání jeho zařízení od nepříznivých vlivů. Uvidíte, že se váš partner stane rázem oblíbeným v celé široké společnosti, a hlavně také v práci. To proto, že se tato žhavá retro krytka už jenom tak někde nevidí.

stylove kryty na iphone.jpg

Skvělý nápad pro velké hračičky

A pokud je váš manžel opravdová hračička a jen tak ho něco nenadchne, dopřejte mu skutečný zážitek při sestavování 3D puzzlí vašeho nového auťáku. Představte si, jak přicházíte domů a váš muž sedí u stolu a staví 3D crystal puzzle auto červené, když je auto hotové, nezapomeňte vašemu partnerovi oznámit, že takové auto jste si vždycky přála a třeba se štěstí usměje také na vás. Tímto skvělým dárečkem potěšíte mladší i starší muže či dokonce ženy a dívky. Auťák je skvělý jako narozeninový dárek.

I přání jde darovat originálně!

Nezapomeňte však, že narozeniny bez pořádného přáníčka nejsou skutečné! A proč nebýt originální i nyní? Za pomoci 3D blahopřání, jehož součástí jsou také 3D brýle můžete do přání napsat či nakreslit cokoliv budete chtít a obdarovaný bude koukat, jak z přáníčka nápis vystoupí přímo k němu. Nepropásněte slevu a pořiďte si přáníčka do zásoby, uvidíte, že z vašeho originálního pojetí budou oslavenci nadšení.

banner do obchodu.png

Vybavte se na narozeninovou párty

Představte si, že jste pozváni na pořádky narozeninový mejdan, kde se to má pěkně rozjet! Máte narozeninový dárek ve tvaru pořádného auťáku z kvalitního plastového materiálu, z 3D přání již vystupuje dokonalý nápis, ale všichni hosté přicházejí v nudných košilích s nudnou kravatou. Copak může být taková oslava nezapomenutelná? Nemůže, a proto jsme pro vás zlevnili velké párty kravaty, které svým nápisem „LETS PARTY“ nebo „GIRLS ON TOUR“ zvednou náladu všem přítomným hostům. Jedná se o skvělý módní doplněk na večerní akcičku, ale kravata je vhodná také jako milý dárek pro vašeho manžela, který chce být vždy originálním nebo je naopak člověkem, který zavání nudou a potřebuje malinko opepřit.skladac tricek a obleceni

Ve slevě i velký hit: Skládač triček

A teď to nejlepší nakonec! Milé dámy, milí pánové, představujeme vám skládač triček za akční cenu, díky kterému budou moci trička a košile skládat ženy i muži a s jeho pomocí ušetříte velkou spoustu času. Na co ušetřený čas využijete, je pouze na vás, v každém případě bychom vás rádi pozvali do naší sekce Výhodný nákup, kde můžete nakupovat originálně, prakticky a přitom výhodně.

banner do obchodu slevy

Související zboží:

Koupelova zelatina pro deti gelli baff.jpg magicky hrnek menici barvu milujici par.jpg VR bryle akce.jpg