Home Dárky podle zájmů Ohlas na náš dárek od pravého hasiče

Ohlas na náš dárek od pravého hasiče

0
Ohlas na náš dárek od pravého hasiče

Existuje jen málo lepších pocitů, než když zjistíte, že zrovna váš dárek byl přesně onen obligátní „šálek čaje“ pro obdarovaného. Pokud je dárek navíc originální, radost bývá samozřejmě ještě větší.

I když se k nám dostává jen málo z této radosti, nedávno se nám poštěstilo: nejenže se ozvala jedna ze spokojených zákaznic s milým děkovným dopisem, ale také jsme se dočkali reakce nadšeného obdarovaného – hasiče Toma. Tom nám vyprávěl, jaká zklamání a trapné situace zažíval s dárky od přátel, jak jej potěšil dárek od nás i o jeho pátrání po tom, odkud dárek vlastně přišel. Jeho příběh jsme pro vás sepsali a můžete si jej nyní přečíst:

     S dárky jsem nikdy neměl problém. S dáváním dárků, přesněji. Horší to bylo s přijímáním; všichni přátelé si odjakživa myslí, že dárky pro hasiče musí být zásadně a pouze dárky související s jeho povoláním. Z balícího papíru jsem tak nejednou vybalil třeba sirky, hlásič, hasicí přístroj nebo aspoň set nářadí, převážně od rodiny nebo jako rádoby recesi. Ty dárky jsem ale mohl využít – horší byla přehnaná snaha o originalitu. Římské svíce k Vánocům nebo dort ve tvaru hasicího přístroje už mě nemůžou překvapit. Posledních několik let jsem se oslavování narozenin raději vyhýbal.

    Nedávno se ale situace změnila. Jeden z mých dobrých přátel mi pořídil Nápojovou pumpu Hasič žízně, která byla dárek úsměvný i užitečný. Asi první „hasičský“ dárek, co mi vážně vyčaroval úsměv na tváři, byl originální a já ho i využil, používali jsme ho doma na pití. Po nějaké době mě napadlo, že by se taková věc hodila i na hasičce a tak začalo moje detektivní pátrání.

    Pumpu jsem nemohl najít na Googlu ani nikde jinde (hledal jsem špatně :-)) a ani kamarád mi nechtěl vyzradit, kde dárek sehnal. Potom se mi poštěstilo, někdo sdílel na sociální síti – Facebooku odkaz na gifťák. Ze zvědavosti jsem na něj klikl a po chvíli procházení jsem tu ‚svoji‘ pumpu našel – a s ní i inspiraci na spoustu dárků nebo vychytávek, co časem určitě pořídím. Jsem rád, že ještě existují obchody s originálním zbožím i že jsem na gifťák narazil.

napojova pumpa hasic zizne

Jsme moc rádi za to, že se Tom konečně dostal ke svému nejlepšímu dárku i za jeho příběh – a Vy můžete sobě nebo někomu jinému pořídit něco podobně úžasného ze stránek giftak.cz.