Home Dárky podle zájmů Ohlas na náš dárek od pravého hasiče

Ohlas na náš dárek od pravého hasiče

141
0

Existuje jen málo lepších pocitů, než když zjistíte, že zrovna váš dárek byl přesně onen obligátní „šálek čaje“ pro obdarovaného. Pokud je dárek navíc originální, radost bývá samozřejmě ještě větší.

I když se k nám dostává jen málo z této radosti, nedávno se nám poštěstilo: nejenže se ozvala jedna ze spokojených zákaznic s milým děkovným dopisem, ale také jsme se dočkali reakce nadšeného obdarovaného – hasiče Toma. Tom nám vyprávěl, jaká zklamání a trapné situace zažíval s dárky od přátel, jak jej potěšil dárek od nás i o jeho pátrání po tom, odkud dárek vlastně přišel. Jeho příběh jsme pro vás sepsali a můžete si jej nyní přečíst:

     S dárky jsem nikdy neměl problém. S dáváním dárků, přesněji. Horší to bylo s přijímáním; všichni přátelé si odjakživa myslí, že dárky pro hasiče musí být zásadně a pouze dárky související s jeho povoláním. Z balícího papíru jsem tak nejednou vybalil třeba sirky, hlásič, hasicí přístroj nebo aspoň set nářadí, převážně od rodiny nebo jako rádoby recesi. Ty dárky jsem ale mohl využít – horší byla přehnaná snaha o originalitu. Římské svíce k Vánocům nebo dort ve tvaru hasicího přístroje už mě nemůžou překvapit. Posledních několik let jsem se oslavování narozenin raději vyhýbal.

    Nedávno se ale situace změnila. Jeden z mých dobrých přátel mi pořídil Nápojovou pumpu Hasič žízně, která byla dárek úsměvný i užitečný. Asi první „hasičský“ dárek, co mi vážně vyčaroval úsměv na tváři, byl originální a já ho i využil, používali jsme ho doma na pití. Po nějaké době mě napadlo, že by se taková věc hodila i na hasičce a tak začalo moje detektivní pátrání.

    Pumpu jsem nemohl najít na Googlu ani nikde jinde (hledal jsem špatně :-)) a ani kamarád mi nechtěl vyzradit, kde dárek sehnal. Potom se mi poštěstilo, někdo sdílel na sociální síti – Facebooku odkaz na gifťák. Ze zvědavosti jsem na něj klikl a po chvíli procházení jsem tu ‚svoji‘ pumpu našel – a s ní i inspiraci na spoustu dárků nebo vychytávek, co časem určitě pořídím. Jsem rád, že ještě existují obchody s originálním zbožím i že jsem na gifťák narazil.

napojova pumpa hasic zizne

Jsme moc rádi za to, že se Tom konečně dostal ke svému nejlepšímu dárku i za jeho příběh – a Vy můžete sobě nebo někomu jinému pořídit něco podobně úžasného ze stránek giftak.cz.