Home Dárky podle zájmů Odměňte sportovce za jejich výkony neobvyklými dárky

Odměňte sportovce za jejich výkony neobvyklými dárky

102
0

Blíží se narozeniny vašeho sportovně založeného manžela, či snad sháníte dárek pro vaši sportovně nadanou dceru nebo vás přítel zaúkoloval výběrem originálního dárku pro kamaráda sportovce? Ať už je vaše situace jakákoliv, výběr originálního a vhodného dárku může být více než jednoduchý. Nevěříte? Podívejte se na Gifťák.cz a pochopíte, že sportovce můžete odměnit nečekanými a stylovými dárky.

Pro zapálené cyklisty…

Hrnek pro cyklisty.png

Je všeobecně známo, že cyklisté milují své kolo a nejraději by si je vzali rovnou domů, ne-li přímo do kuchyně nebo postele. Zkuste jim nabídnout dárek, díky kterému mohou mít jízdní kolo stále u sebe. Pořiďte jim Hrnek pro cyklisty s nápisem RIDE TO LIVE a svého kola se mohou držet během snídaně, oběda i večeře. A to doslova. Porcelánový hrnek není totiž vybaven klasickým uchem, ale jako držátko hrnečku poslouží právě keramické jízdní kolo. Tato cyklistická vychytávka nesmí chybět v žádné domácnosti.

Pro fotbalisty – kuchtíky

A protože moc dobře víme, že každý muž není milovník jízdy na kole, je tu něco také pro fotbalové fanoušky a zastánce dobrého jídla. Zástěra s grilovacím náčiním pro fotbalisty je světovým unikátem, který by neměl scházet na žádné grilovačce. Ať už se rozhodnete fandit v zelené či červené zástěře, zcela určitě během fotbalového utkání stihnete ukuchtit opravdovou mňamku pro vaše přátele. Dopomůže vám k tomu kvalitní grilovací náčiní, taktéž ve fotbalovém provedení.

Ideální na turistiku

Není váš muž cyklista ani fotbalista a navíc ani nemá dobrý smysl pro orientaci? Tak pak bude potřeba mu ukázat tu správnou cestu a to třeba s kompasem, který se hodí zejména do terénu ke sportu nebo obyčejným vycházkám. Kompas s krytem vás na holičkách v lese rozhodně nenechá. Je vhodný nejenom jako skvělý dárek, ale zejména by ho měl mít u sebe každý správný muž a každá zodpovědná žena.

Nezapomínáme ani na ženy!

Láhev s filtrem na ovoce

Ano, nezapomínejme, že je mezi námi velké množství sportovně založených žen, pro které je připravena láhev na vodu s filtrem na ovoce. Tato designová pomůcka z kvalitního plastu je určena všem, kteří chtějí dodržovat pitný režim a rádi si ochucují vodu ovocem. Omyté a nakrájené plody jednoduše vložíte do sítka a necháte vylouhovat. Pak už nezbývá nic jiného, než svůj originální a zdravý nápoj ochutnat a podle potřeby popíjet.

Inspirujte k pohybu také svůj protějšek a hned vedle nápoje umístěte třeba posilovací lžíci s činkou, která z vás udělá šampiony posilovny a když ne, tak vás alespoň potěší svým originálním a jedinečným ztvárněním.  Stejně tak nepochybně upoutá vaši pozornost jídelní prostírání ve tvaru kola. Tento netradiční způsob vyznání lásky k autům potěší zejména muže, kteří milují svá vozidla.
Nakonec už nezbývá nic jiného než si pověsit na zeď fotbalové hodiny a sledovat jak vždy v celou padne branka. Tímto článkem dárky pro sportovně založené osoby rozhodně nejsou vyčerpány a vy můžete pokračovat v hledání toho pravého a originálního dárečku na Giftak.cz.
A nezapomeňte přátelům ukázat, co ve vás skutečně je a sdílejte vaše sportovní zážitky a dárečky třeba na stránkách Facebook. Sdílejte, překvapujte a ukažte všem vašeho sportovního ducha třeba hned: www.giftak.cz