Home Dárky pro muže Objevte nevšední dárky. Na Gifťáku je z čeho vybírat

Objevte nevšední dárky. Na Gifťáku je z čeho vybírat

68
0

Milujete překvápka všeho druhu a snažíte se pro své blízké a přátele vždycky najít něco nového, úžasného, no prostě naprosto nevšedního? Pak jsme pro vás připravili výběr těch nejzajímavějších dárků, které můžete dát k narozeninám, svátku, všemožným výročím i k Vánocům. Račte se inspirovat!

perpetual spinner kaca pocatek

Pro ty, kteří už mají dost šachů, dámy i člověče nezlob se, je tu nová zábava – perpetual spinner. Hlavní slovo v této až futuristicky vyhlížející hře mají dvě káči opatřené magnety, které jim spolu s magnetickým polem na bateriový pohon dávají extra výdrž. Hráči je roztočí a vítězem se stává ten, jehož stříbrná káča se déle udrží na podstavci.

A teď něco ryze pro pány. Co si takhle poskládat vlastního robota, závodní auto nebo helikoptéru, které bude pohánět sluneční světlo? Sada Solární robot 6v1 je vysněným dárkem pro malé i velké kluky. Sestavení modelů zvládne každý, žádné lepení ani pájení není třeba. K mání je i varianta 3v1 se součástkami na pohyblivý tank, robota a škorpiona. A pokud se sluníčko odporoučí za obzor, lze autíčkům, letadýlkům a dalším výtvorům dodat energii padesátiwattovou halogenovou žárovkou.

6v1 solarni stavebnice

Solární stavebnice, 6 modelů v balení

grow it vypestuj si samNeměli bychom zapomenout ani na dámy.  Většina z nich má slabost pro květiny. Puget ale za pár dní uvadne a rostliny v květináči vyžadují pravidelnou péči. Ale počkat, existují i takové, které se o sebe s radostí postarají samy! A vy můžete masožravku darovat v úhledném balení „vypěstuj si sám“. Krabička obsahuje vše potřebné – květináčky, hlínu, dva druhy semen a brožuru s návodem na pěstování těchto zajímavých rostlin.

Na závěr přidáváme i horký tip pro malé vědátory – bramborové hodiny, které místo baterií pohání brambory, citrony nebo pomeranče. Palivo pro tento ekologický přístroj se najde v každé spíži, zbytek potřebného materiálu, včetně speciálních hodin, obsahuje sada. A zatímco se zvídavý školák bude radovat z bramborové časomíry, vy se můžete blýsknout výkladem o kladných a záporných elektrodách a tajemné elektrolýze.

bramborove hodiny

Bramborové hodiny

Ještě vám to nestačilo? Tak zapátrejte na Gifťáku třeba v kategorii Hračky pro děti i dospělé, Styl a nebo  Vypěstuj si sám. Přejeme plno nevšedních úlovků!