Home Inspirace Objevte neobvyklé vychytávky do vašeho bytu

Objevte neobvyklé vychytávky do vašeho bytu

0
Objevte neobvyklé vychytávky do vašeho bytu

Máte pocit, že vašemu bytu něco chybí? Rádi byste zase po dlouhé době slyšeli přátele utrousit obdivná slova směřovaná k vybavení vašeho hnízdečka? Pokud zní vaše odpověď ANO, pak si rozhodně nenechte ujít naše 4 tipy na originální doplňky do bytu. Určitě si vyberou i ti nejnáročnější!

Je libo drink?

Plakat druhy pivaPatříte-li mezi milovníky zlatého moku, rozhodně by ve vašem příbytku neměl chybět plakát  Druhy piva.

Plakat - koktejly

Kromě toho, že zastane roli vkusné dekorace, vás také obohatí o pivní znalosti, které lze využít nejen při příští objednávce ve vašem oblíbeném lokálu, ale i jako další téma rozhovoru.

To když konverzace u piva začne váznout.
A pro ty, kdo se bojí pivního pupíku, ale zato nedají dopustit na cocktaily, máme alternativu v podobě plakátu Složení klasických cocktailů, který obsahuje návod na přípravu 69 klasických cocktailů.

 

Když u vás řádí cestovní horečka

stiraci mapa sveta deluxePokud stavíte lásku k dobrému pití až za cestovatelskou vášeň, určitě si na Gifťáku vyberete z široké nabídky stíracích nástěnných map. Pomyslnou královnou mezi nimi je stírací mapa světa DELUXE, jež uchvátí svým rozměrem a velice zajímavým designem.  Její nepopiratelnou výhodou je fakt, že s časem nabývá na hodnotě – čím více políček je setřených, tím je pro každého úchvatnější!

Vybírat můžete i z dalších variant, například ze
stírací mapy Evropy, stírací mapy světa XL, nebo menších cestovních variant.

Taky máte ty nejkrásnější děti, nejlepšího chlapa a nejvěrnější přátele?

hodiny s fotorameckyNěkdo se rád pochlubí svou scestovalostí, jiný zase svou rodinou, přáteli a nevšedními zážitky zachycenými na fotografiích. Pokud i vy patříte mezi onu část populace, která se nemůže na své nejbližší vynadívat, okořeňte váš byt doplňkem v podobě hodin s fotorámečky. A až zase budete něco řešit za pět minut dvanáct, náladu vám v těžké chvíli zaručeně zvedne vzpomínka ukrytá v některé z vybraných fotografií.

Jako ve snu

Toužíte-li po něčem designově opravdu vymazleném, tip číslo 4 bude jasný zásah do vašeho gusta. Surrealistický výjev mistra Dalího v podobě rozteklých hodin neunikne zájmu ani té nejnepozornější návštěvy. K mání jsou hned ve dvou provedeních – buď ve formě klasických nástěnných hodin a nebo hodin, které lze položit na poličku, skříň, stůl, či jiná místa, odkud mohou nerušeně „stékát“.

roztekle nastene hodiny salvadora daliho roztekle hodiny salvadora daliho vychytavky do bytu

Rozteklé hodiny Salvadora Dalího 

Který doplněk by nejvíce pasoval právě do vašeho bytu? Podělte se s ostatními o svůj názor na facebooku.