Home Inspirace Objevte 10 netradičních gadgetů, které si zamiluje každý vinař

Objevte 10 netradičních gadgetů, které si zamiluje každý vinař

45
0

Tajemství pivařů jsme odhalili v jednom z minulých článků, svět se ale dělí na dva tábory: na ty, kteří fandí zlatavému moku a na ty, kteří raději lahodný nápoj z hroznů. Dnes se podíváme do skleničky druhé skupině: jakými dárky absolutně nadchnete milovníka vína i vinaře z povolání?

banner-do-obchodu

Držáky na víno? Jedině stylové!

U pravého milovníka vína nenajdete lahve jen tak ledabyle nastrkané do police – stylové uskladnění je pro něj totiž otázkou cti. Umožněte mu zazářit před nejednou návštěvou například pomocí levitujícího lasa na víno – doslova kouzelné vychytávky, která budí dojem, že její majitel je v příbuzenském vztahu s Davidem Copperfieldem.

magicky-stojan-na-vino

Kus magie v sobě má i zázračný stojan na víno, který popírá každý fyzikální zákon. Z podobného soudku je také řetěz na víno, který láhev udrží pořádně zkrátka.

Stojíte nohama pevně na zemi? Netradiční a nádherné jsou kovové držáky na víno, které můžete sladit i s dalšími koníčky vinaře. Bude se na jeho stole lépe vyjímat cyklista, golfista, motorkář či šéfkuchař?

kovovy drzak na vino auto

Aby víno skvěle chutnalo

Provzdušnit červené víno je už takřka povinnost, pokud si chcete vychutnat jeho chuť naplno. Milovník vína proto jistě nepohrdne kvalitním aerátorem – drobnou pomůckou, která se postará o oxidaci vína.

banner-do-obchodu

Lahvinka bílého, která zůstane vychlazená i po dlouhé cestě na chatu či při výletu do přírody? S chladicím obalem na víno nejde o utopickou vizi, ale o realitu. Neoprenový obleček nejen, že lahvi dodá styl (a můžete v něm tudíž víno bez obav darovat), ale také její obsah udrží dokonale chladný.

Aerator na cervene vino.jpg

Není sklenice na víno, které by byla moc velká a Jedna sklenka denně prospívá zdraví – to jsou hesla, kterými se pravděpodobně řídili designéři skutečně obří sklenice. Ta umožní vypít opravdu slušné množství vína – a to bez výčitek. Jde přece jen o jedinou skleničku!

Dárky, které neskončí na poličce

Sada na víno se vždycky hodí. Umožňuje mít vždy v dosahu otvírák, ale také třeba zátku či nálevku s aerátorem, a to v praktické jediné krabičce. 3dílný dárkový set na víno je důmyslně ukryt v pouzdře ve tvaru lahve a bude se skvěle vyjímat na stojanu s vínem či ve sklípku. Pokročilejší milovníky kvašených hroznů potěší i profesionálnější 5dílná sada.

sada na vino

Grow me ve vinné edici nadchne všechny milovníky vína, kteří by si výrobu vlastního a 100% domácího oblíbeného nápoje rádi vyzkoušeli. V praktické sadě je vše připraveno, stačí zasadit do přiloženého květináče a pravidelně zalévat…

Čeká vás příjemná povinnost obdarovat pivaře či vinaře? Mrkněte, jaké další trendy dárky najdete v našem sortimentu a vyberte ten nejlepší!

banner do obchodu_v2

Související zboží:

kovovy drzak na vino stojan-na-vino-retez-1 vypestuj-si-vino-1