Home Dárky pro ženy Obdarujte ženu svého života na základě její osobnosti

Obdarujte ženu svého života na základě její osobnosti

0
Obdarujte ženu svého života na základě její osobnosti

Říkáte si někdy, že byste na ženu potřebovali návod? Nějaký list papíru s instrukcemi, případně program, kam vyplníte její charakteristiky a na oplátku dostanete výpis vhodných a nevhodných dárků (a chování)? My těmto pocitům rozumíme… dokonce tolik, že jsme se rozhodli vyplnit díru na trhu a představit vám „návod na ženu“!

banner-do-obchodu

Jde o test (její) osobnost, kde pomocí pěti jednoduchých odpovědí na otázky charakterizujete ženu svého života a my vám na základě těchto odpovědí nabídneme ty nejlepší dárky. Pojďme tedy společně na to!

Jaké jsou její koníčky?

 1. Divadlo, knížky, pečení. Nic netradičního.
 2. Všechno a cokoliv. Ať vymyslíte jakoukoli aktivitu, jde do toho s vámi. Ráda zkouší nové věci.
 3. Večírky, zábavy, koncerty… zkrátka všechno, co bují životem!

Kam byste zařadili její oblíbený sport?

 1. Tanec nebo cvičení; důležité je, že se to dá dělat individuálně.
 2. Jen týmové sporty to mohou být!
 3. Pole dance, bungee jumping, všechny druhy moto závodů – nic bezpečnějšího nebere.

Určitě znáte styl své vyvolené. Je to…

 1. Elegance za všech okolností.
 2. Sportovní nebo praktický (casual), ale klidně se „vyfikne“, pokud má příležitost.
 3. Výstřední, výstřední a ještě jednou výstřední. Módní výstřelky, šílené barvy, šokující kombinace.

Její ideální budoucnost vypadá asi takhle:

 1. Spořádaná rodina, klidná budoucnost, domeček, dvě děti a pes.
 2. Naprosto nespecifikovaná. Jak to přijde, tak to bude.
 3. Pořídíte si karavan a vyrazíte na cestu kolem světa.

Své plány dělá… 

 1. Několik měsíců až půl roku předem.
 2. Kdykoli. Ráda si naplánuje dovolenou, co bude za půl roku, ale nedělají ji problém ani impulsivní rozhodnutí a plánování ze dne na den.
 3. Žádné plány u ní neexistují.

Pokud vám nejčastěji vyšlo a, máte doma: Slušnou holku

Gratulujeme; tahle slečna totiž dobře ví, co se sluší a patří. Nestane se, že by vás znemožnila na nějaké události, že by já nevyhovovalo teplo domova nebo že by si nevystačila sama se sebou. Není to nejlepší partie pro superakčního borce, ale pokud vyznáváte stejné hodnoty, budete spolu šťastní.

banner-do-obchodu

Co ji potěší: Praktické věci do domácnosti i věci, díky kterým si může dopřát klid a relaxaci o samotě. Nadchnete ji třeba prakticko-osobitým držákem na knihu Bookchair, ale ani ryze praktickou lampičkou/čističkou vzduchu ve tvaru houby rozhodně nepohrdne. Nebo vsaďte na velké romantické gesto: růžičky do koupele udělají obrovskou radost. S romantikou zkrátka neuděláte chybu!

drzak na knihu

Pokud vám nejčastěji vyšlo b, máte doma: Kočku do nepohody

Berete ji pod stan? Do pětihvězdičkového hotelu? Na výšlap? Na Ples v Opeře? Je vlastně úplně jedno, co vymyslíte – tahle holka s vámi půjde kamkoliv a bude si to užívat. Ať už bude dobře, nebo se k vám štěstí obrátí zády, bude si vždycky vědět rady. Jde o „zlatý střed“, slečnu, která sice stojí nohama na zemi, ale nehrozí, že by se nedokázala zasnít!

Co ji potěší: Pravděpodobně miluje vše barevné a veselé, nebo naopak stylové detaily. Tak či tak, pokud má ráda kávu, s bytovým doplňkem v podobě kávového stíracího plakátu nešlápnete vedle. Je totiž tou správnou kombinací mezi praktičnosti a originalitou. Radost pod stromečkem udělá i trocha gelového hýčkání s Gelicity, narozeniny zase vyřešíte hravým a netradičním Ovladačem na muže. (Nemusíte se bát, nemůže vám uškodit tolik, jak se zdá!) A pokud vaše kočka ocení i pořádný žertík, nezklamou vás ani polštářky Dnes Ano/Dnes Ne, se kterými můžete mimo jiné svést i polštářovou bitvu ☺

zelatinova-pedikura

Pokud vám nejčastěji vyšlo c, máte doma: Živoucí energii

Je jí úplně jedno, co bude dělat, hlavně ať něco dělá, ať je to mezi lidmi a ať se to dá definovat jako „zábava“! Ostatně, zábava, zábava, zábava tak nějak popisuje celý její život. Možná se zdá trochu nedospělá, ale ve skutečnosti ji jen dělají šťastnější zážitky než věci. Lenost a nuda s ní ale nehrozí a můžete si dovolit lecjaký vtípek!

casova-schranka-kapsle-memory-box

Co ji potěší: To, co vás! Tedy, ne zcela, permanentku na váš oblíbený fotbalový tým by ocenila spíše Kočka do nepohody, ale pokud už dlouho obdivujete nějaký gadget, obdarujte se ji jím k Vánocům! Uvidíte, že vaše slečna bude nakonec ze smartphone projektoru nadšenější než vy! Pro společné zážitky (a v rámci snahy ji trošičku přiblížit k zemi) můžete zkusit pořídit nějakou formu vzpomínkovníku – ať už ve formě Memory boxu nebo stírací „Adventure map“. V životě tak naplněném zážitky je občas potřeba si některé z nich připomínat! Případně zvolte rovnou nějakou ptákovinku, kterých máme plnou kategorii – nemůžete šlápnout vedle.

banner do obchodu_zeny

Související zboží:

deka-s-rukavy-deluxe dalkovy ovladac na muze lampicka-a-cisticka-vzduchu-houba