Dárky podle zájmů

Published on October 10th, 2017 | by Monika Novakova

0

Obdarujte svého workoholika: Jaké dárky potěší milovníka práce

Má váš partner diagnózu „workoholik“? Tato porucha, tolik charakteristická pro moderní svět, postihuje ženy i muže napříč pracovními odvětvími. Pokud máte doma člověka, který s myšlenkami na práci vstává i chodí spát, pak pro vás máme tipy na dárky, se kterými zaručeně uspějete – a to i u největších milovníků plného diáře.

Omalovánky potěší i zaneprázdněné

Antistresové omalovánky sice zažily svůj největší boom loni, stále ale dokáží eliminovat stres a uklidnit přepracovanou mysl. Navíc k nim není potřeba nijak velké vybavení – postačí základní sada pastelek či fixek a chuť se trošku uvolnit. Na 60 listech se nachází celkem 121 motivů, které byly navrženy tak, aby měly uklidňující účinek na manuálně pracující, studenty i vytížené manažery. Uvidíte, že jim propadne nejen váš workoholik, ale i vy.

Jděte na to vtipně a upřímně

Máte pocit, že se vaše drahá polovička jednoho dne dočista upracuje? Pak nezbývá, než jí to jemně naznačit – pomocí vtipné pracovní kravaty. Na ní je přesně znázorněno nejen to, k jakému účelu slouží (tedy jako „kravata do práce“), ale také jaké pocity může tato práce vyvolat. Ale pozor, dárek se hodí pouze pro extroverty se smyslem pro humor – kravata totiž jistě pobaví celou kancelář 🙂

Vsaďte na antistres

Antistresové míčky známe všichni, co to ale pojmout trochu originálněji? Třeba antistresový banán představuje rozhodně netradiční (a o to zábavnější) pomůcku proti nervům, které s sebou workoholikův každý den nese. Banán funguje jako klasická antistresová pomůcka, je tedy možné jej ničit dle libosti a spolehlivě zabaví neposedné ruce.

Vsadit můžete i na letošní hit, který umí redukovat stres a podporovat soustředění – nejde pochopitelně o nic jiného než fidget spinner. Rozkošná hračka je doplněna LED světly, takže se rozhodně bude na co dívat.

Pro klidný spánek (a uvolněnou krční páteř)

Takový workoholik to rozhodně nemá lehké – kolikrát pracuje i ve spánku a ve snech – a od neustálého sezení za počítačem jej pravděpodobně pořádně bolí hlava. Můžete mu tedy dopřát i kvalitní odpočinek, a to díky praktickému antistresovému polštářku. A ne ledajakému – tento polštářek připomíná smartphone, takže nadchne i každého ajťáka!

…důležité je brát to s humorem

A malý tip na závěr: berte to s humorem a s úsměvem. Mít doma workoholika rozhodně není to nejhorší, co se vám mohlo přihodit (ač rozumíme, že to někdy tak vypadá). Dejte mu proto najevo pochopení a občas si udělejte legraci – třeba se sofistikovaným rámečkem „rozbij sklo“. Ten navíc obsahuje návod, jak se zbavit stresu snadno a rychle.

Čím obdarováváte svého workoholika vy? A už jste objevili vhodný dárek? Pochlubte se přátelům na Facebooku či jiných sociálních sítích!

Související zboží:


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑