Novinky

Published on February 24th, 2015 | by Giftak.cz

0

Obdarujte originálně – tipy na dárek pro lékaře

Dnes se podíváme na zoubek jednomu zvláštnímu odvětví dárků: dárečkům pro lékaře. Rada na úvod: ať už se jedná o pravého experta ve svém oboru, kterému vděčíte za hodně, nebo si prostě jen už konečně chcete „vystřelit“ z kamarádky-lékařky, tak ne, zvýrazňovač ve tvaru injekční stříkačky není dobrý nápad.

Co se vám vybaví při vyslovení slovního spojení „dárek pro lékaře“? Je to káva, nebo snad víno? Ani jeden z nápadů není špatný, ale přiznejme si to, je… mírně neoriginální. S naší pomocí ale i takový dárek snadno změníte na nezapomenutelný (samozřejmě v tom správném slova smyslu :-))

banner do obchodu.png

Napadla vás… káva?

Tak se zastavte a přemýšlejte. Kvalitní kávy není nikdy dost, ale většina schopných lékařů už by si s ní mohla i tapetovat. Mnohem lepším nápadem je originální pozornost se stejnou tématikou. Například Grow it! v kávové edici udělá více než dobrou službu.

vypestuj-si-vlastni-kavu-grow-me

TIP: Pokud je vaše vděčnost vážně velká, můžete přidat i některý ze stylových hrníčků.

Napadlo vás… víno?

Ne, nebojte, nečeká vás přednáška o množství lékařů, kteří nebývají v ordinační době úplně střízliví 🙂 Namísto toho vám nabízíme příležitost nedarovat jen jednu lahvinku, ale blýsknout se hned dvěma kusy. Druhá láhev se totiž řídí heslem pod svícnem je největší tma. Koho by tedy napadlo, že v láhvi na víno se může skrývat… dárková sada na víno? Pokud si chcete být jisti netradičností, neváhejte!

set vina darek pro muze

Napadlo vás… něco relaxačního?

Ať už má být tím odpočinkovým prostředkem čokoláda (nedoporučujeme, dalo by se s ní tapetovat hned vedle té kávy), nebo poukaz na wellness (zde naopak neváhejte :-), krom vyjádření vděčnosti tím také symbolizujete, že rozumíte náročnosti aplikované medicíny. Z podobné „kolonky“ je také Relaxační polštářek za krk, který uleví namáhané páteři a nechá odpočinout unaveným svalům. Vyplatí se zejména při noční směně nebo při pohotovosti jako antistresové mačkátko 🙂

Máte lékaře v rodině?

Pokud se blíží něčí narozeniny a vy přemýšlíte nad dárkem souvisejícím právě s lékařským povoláním dotyčného, Krvavý sprchový závěs je dostatečně vtipný i šokující na to, aby vás nikdo jiný nepřekonal. Smysl pro humor je ale u obdarovaného naprostou nutností, jinak by se předávání dárku mohlo nepěkně zvrtnout. Pravděpodobně bude také nutné předem varovat všechny návštěvy 🙂

banner do obchodu muzi

Související zboží:

kovovy drzak na vino hrnek na kavu s sebou keramicky.png magneticke-kermicke-pero-polar

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑