Home Gadgets Nový nápad z Kanady: Cabinet bed – postel, která nezabírá místo

Nový nápad z Kanady: Cabinet bed – postel, která nezabírá místo

0
Nový nápad z Kanady: Cabinet bed – postel, která nezabírá místo

Možná už jste někdy přemýšleli nad otázkou, jak vyřešit spaní na chatě, kam umístit postel ve stísněných prostorách či třeba postel pro hosty. Budovat ji do zdi se vám nechce, různé varianty paland vyžadují vysoké stropy a nejsou vždy úplně estetické, a každé další řešení má nějaké podobné „ale“. V Kanadě tento problém vyřešili – schovali postel do komody se zásuvkami!

Jak přesně to funguje? Když postel zrovna není potřeba, nezabírá místo a nepráší se na ni. Díky důmyslnému mechanismu totiž působí jako sekretář. Ten je v praxi semi-funkční – můžete využít spodní zásuvku a ostatní prostor zaplnit například peřinami, které zrovna nepotřebujete. A když budete potřebovat někde složit hlavu nebo ubytovat návštěvu přes noc, během 30 sekund před vámi bude stát nachystaná postel. A bez toho, abyste museli neustále odbíhat pro další součástky.

Celý proces je až směšně jednoduchý: vytáhnete spodní část, rozložíte rošt a na něj položíte matraci, která se do útrob této vychytávky také bez problémů vejde. Potom stačí sáhnout po polštáři a něčem na přikrytí a můžete se takříkajíc svalit do peřin 🙂

Co říkáte na dnešní gadget ze zahraničí? Našel by ve vaší domácnosti své místo, nebo podle vás postel nepotřebujete schovávat? Dejte nám vědět svůj názor!