Home Novinky Novinky ve znamení léta: příroda i vychytávky, bez kterých se neobejdete!

Novinky ve znamení léta: příroda i vychytávky, bez kterých se neobejdete!

0
Novinky ve znamení léta: příroda i vychytávky, bez kterých se neobejdete!

Léto je konečně tady a jeho příchod pro nás znamená nejen teplo, opálení a chvíle u vody, ale také pořádnou dávku novinek. Na prázdniny je totiž potřeba náležitě se vybavit zbrusu novým letním zbožím, ale také třeba praktickými gadgety. Co tedy nově najdete v našem sortimentu?

banner do obchodu.png

Pro milovníky přírody

Zajímáte se o ekologii a ochrana přírody vám rozhodně není cizí? Udržitelnému životnímu stylu fandíme – i proto se část novinek ubírá tímto směrem. Mýdlenku (tedy stojánek na mýdlo) z environmentálně přátelského dřeva Accoya® jsme si jednoduše zamilovali. S ní můžete zapomenout na „rozblemcané“ mýdlo a lepkavý okraj umyvadla či vany; kostku mýdla totiž uchová v příznivém stavu.

Accoya drevo na mydlo mydlenka .jpg

Perfektně ekologický je také přírodní zubní kartáček Miswak, který pracuje s osvědčeným konceptem „příroda vše zvládne lépe než syntetické látky“. Kořen rostliny Salvadora persica nejen skvěle vyčistí zuby, ale obsahuje také velké množství antimikrobiálních látek, které zamezují množení bakterií.

miswak zubni kartacek.png

Novinky, ze kterých ucítíte léto

Tak jako každý rok jsme si ani letos neodpustili několik stoprocentně letních novinek. S tou první jsme navázali na loňský úspěch rozkošných zavařovaček – smoothie či vynikající mojito si letos můžete vychutnat v retro skleničkách s námořnickým vzorem. Nechybí jim typické víčko ani modrobílé pruhované brčko.

retro zavarovacky s brckem namornicke.jpg

Sáhnete raději po dobře vychlazeném pivu? Ani na vás jsme nezapomněli – kouzlo chladící sklenice v létě jistě oceníte! Gelová kapalina mezi dvojitým sklem pivo nejen ochladí, ale také je udrží na optimální teplotě… až dokud je nevypijete 🙂

banner do obchodu.png

Myslíme i na ty nejmenší fanoušky letních vychytávek. Děti, které si pivo ani mojito ještě pár let vychutnávat nebudou, můžete zase nadchnout domácími miniledňáčky. S roztomilými formičkami je připravíte snadno a rychle.

Boříme konvence ve vaší kuchyni!

Kdy jindy je lepší čas na bláznivé hrnečky a skleničky než právě v létě? Pro ty, kteří si horkou ranní kávu nebo povzbuzující čaj neodpustí ani v těch největších parnech, máme doopravdy gigantický popisovací hrnek. Ten pojme až 900 ml nápoje a opravdu pořádnou porci vzkazů.

obri velka sklenice na vino.jpg

Už jste obdarovali tatínka na den otců? Pokud ne, pořiďte mu rozkošný kutilský hrnek s pravdivým nápisem: „Pokud to neopravíš ty, tak nikdo!“ Uvidíte, jak takové uznání naplní tátu pýchou.

A protože k létu patří nejen pivo a míchané drinky, ale pochopitelně také perfektně vychlazené víno, máme něco i pro zapřisáhlé vinaře. Naše opravdu obrovská sklenice na víno potěší ty, co potřebují ulevit stresu stejně jako notorické „jednosklenkaře“ – vejde se do ní totiž celá lahev!

Kterou z novinek jste si zamilovali nejvíce? A co by si zamilovali vaši přátelé? Sdílejte článek na sociálních sítích a nezapomeňte připsat svůj názor!

banner do obchodu_v2

Související zboží:

houpaci sit hamaka zastera-na-grilovani-pro-fotbalisty kempingova sprcha na zaveseni