Home Novinky Novinky na e-shopu, které můžete použít jako dárek k svátku

Novinky na e-shopu, které můžete použít jako dárek k svátku

0
Novinky na e-shopu, které můžete použít jako dárek k svátku

I když se už jeden z našich článků právě svátku/jmeninám věnoval, máme na paměti, že kalendář je neúprosně dlouhý a známá jména se v něm objevují většinou v tu nejméně vhodnou dobu. Náš seznam novinek, přehledně rozdělený dle zálib toho, koho chcete obdarovat, vám s výběrem jistě pomůže.

Pokud znáte… vášnivého sportovce

S dárkem, který obsahuje zálibu budoucího obdarovaného, se prostě splést nemůžete. Ani když to je dárek vtipný a ironický. Tomu, kdo rád brázdí silnice na kole, darujte Rámeček pro zapálené cyklisty s vtipnou básničkou ve světlém dřevě. Drsní motorkáři (a motorkářky) by zase mohli ocenit tmavou variantu Veselý motorkář, která zábavně osvětluje jednu doopravdy zásadní skutečnost. A pro ty, co zapáleně zastávají názor, že rybaření je také plnohodnotným sportem jsme připravili rámečky hned dva – Rámeček první pomoci alias Soupravu správného rybáře, která obsahuje všechny nezbytné pomůcky pro výpravu na ryby; a takzvaný Rybářský řád, soubor vtipných pravidel, bez kterých by cesta k jakékoli vodní ploše skončila nezdarem.

Darek pro cyklisty - Zabavny ramecek rozbij sklo - Cyklista Darek pro motorkare - Zabavny ramecek rozbij sklo - Motorkar Darek pro rybare - Zabavny ramecek rozbij sklo - Rybar

Nové rámečky rozbij sklo jsou dostupné v několika variantách

Pokud znáte… zlozvykáře

Darek pro vinare - Zabavny ramecek rozbij sklo - desatero pro milovniky vinaAsi každý má někoho blízkého, co si až moc rád vychutná dobré víno, vychlazené pivo, nebo se už posté snaží přestat kouřit.

Klasické Desatero asi známe všichni. Desatero pro milovníky dobrého vína je soubor alespoň stejně (ne-li více :-)) užitečných pravidel pro všechny, co holdují vínu, i pro ty, kteří se v tomto nápoji moc nevyznají.

Darek pro pivare - Zabavny ramecek rozbij sklo - pravidla pro pivareZapřísáhlému pivaři by se zase určitě hodilo vysvětlení, proč má pít s mírou nebo nenechat v hospodě všechny peníze (protože by nezbylo na lahváče v sámošce), která samozřejmě platí i jako vysvětlení pro každého, kdo by se ho kdy pokusil od jeho koníčku odtáhnout.

Tyto a všechny další rámečky najdete na našem e-shopu pod heslem „Rámeček rozbij sklo.“ Krom již zmíněných typů zde můžete najít i dárky spíše vtipné a recesistické (jako třeba Instantní dovolenou), nebo k úplně jiné příležitosti – například pro novomanžele nebo k 50. narozeninám.

Vybírejte také z ostatních dárků ze sortimentu giftak.cz, nebo pomožte ostatním sdílením článku na sociálních sítích.