Home Dárky pro muže Nevíte si rady s výběrem dárků pro muže? Zkuste něco netradičního…

Nevíte si rady s výběrem dárků pro muže? Zkuste něco netradičního…

0
Nevíte si rady s výběrem dárků pro muže? Zkuste něco netradičního…

Netradiční dárky pro muže jsou oblíbeným tématem dnešní doby. Snad každá žena se při výběru vhodných dárků snaží být nejenom praktická, ale zejména také originální. Vybrat netradiční dárek však není vůbec jednoduchou záležitostí a správný volba často zabere i několik hodin. Naštěstí však existuje Gifťák, který vám s výběrem dárků pomůže.

Neodymové šílenství

Každý správný muž by měl být vybaven praktickou hračičkou ve formě Magnetického keramického pera Polar. S touto věcičkou, která dovede kreslit kružnice různých poloměru, ovládat dotykové obrazovky, sestavovat kreativní figuríny na pracovní stůl nebo prostě jenom psát, si každý muž skutečně dokonale pohraje a stane se oblíbeným jedincem celé společnosti. Stylové dárkové balení obsahuje propisovací tužku s odnímatelnými neodymovými kroužky, nástavce pro sestavení pera, neodymové kuličky a náhradní náplně do propisovací tužky.

Jak je známo, muži jsou často pracovně značně vytíženi a potřebují se účinně odreagovat. Díky Niklovým kuličkám Neocube, může být odreagování skutečně zábavné. Ponechte svému protějšku trochu volnosti a nechte ho, ať ho magnety doslova přitáhnou. Zda-li si z 216 kuliček v balení sestaví krychličku nebo vám poskytne pohled na magnetické srdce, je zcela na něm. V každém případě však posílíte jeho jemnou motoriku, představivost a fantazii.

pero polar.png

Pro retro nadšence

A pokud váš muž fantazií nedisponuje natolik, aby vás obdaroval láskyplným magnetickým kuličkovým vyjádřením, zkuste mu pořídit Retro telefon – stojan na mobil, díky kterému vám bude moci pohodlně kdykoliv zavolat a slova lásky sdělit přes legendární sluchátko pevné linky z 80. let. Tento předmět, ve čtyřech dostupných barvách, je vhodný také pro kamaráda, kterému chcete naznačit, aby vám volal častěji. Určitě si na vás vzpomene vždy, když do historického stojánku bude ukládat svůj designový mobilní telefon.

Svět jen pro muže

Retro stojánek nemůže jinak, než probudit biologické hodiny u každého muže. Ať už máte v plánu muže nadchnout chápáním mužského světa, potěšit něčím výjimečným nebo prostě jenom obdarovat, sáhněte po biologických hodinách pro muže. Nástěnné hodiny jsou inspirovány mužským světem a zohledňují jejich potřeby, jako je jídlo, spánek, pivo nebo prosté propojení se světem žen. Hodiny jsou vhodným dárkem zejména pro přítele vaší kamarádky, která se po rozbalení daru bude muset vyrovnat s novým domácím režimem.

biologické hodiny muže.png

Nemá-li váš muž čas neustále sledovat hodiny, pořiďte mu rovnou hodiny se zvukem. Na hodiny nebude muset už vůbec koukat, protože své oblíbené činnosti uslyší. Přesný okamžik pití piva, čas pro spaní, čas na jídlo nebo záchodové zvuky ho budou informovat, kdy přesně má svoji činnost započít – to jsou Nástěnné hodiny se zvuky muže 🙂

Zavděčit se mužům a poskytnout jim velkou dávku pochopení a humoru může být skutečně jednoduché. A v případě Newtonovy houpačky to platí dvojnásob. Vidět fyzikální zákony fungovat v praxi potěší všechny zvídavé jedince, designové nadšence i příznivce pravidelného, uklidňujícího zvuku.

Originální Gifťák.cz nabízí dárků pro muže však mnohem více, vstupte do světa kreativity a originálních předmětů a vyberte kamarádovi, manželovi, synovi, příteli či milenci takový dárek, který podpoří jeho vrozenou mužskou existenci. Kategorie dárky pro muže vás rozhodně nezklame.