Home Inspirace Nevíte si rady s výběrem dárku, který přinést svým známým, když jdete na...

Nevíte si rady s výběrem dárku, který přinést svým známým, když jdete na návštěvu?

167
0

Zažil to už asi každý z nás. Jste pozvaní k příbuzným či přátelům domů, ale za žádnou cenu nemůžete přijít na to, co by se hodilo donést jako pozornost na takovouto zdvořilostní návštěvu.

Při cestě autem vyberete v místní vinotéce lahev dobrého červeného, ale co k tomu? Není pouhá lahev příliš fádním darem?
Přibalte k tomu aerator na červené víno! Aerator je pomůcka k servírování červeného vína, víno nejen provzdušní, ale i zvýrazní jeho chuť a není tak nutná jeho dlouhá dekantace.

Pokud jde o narozeninovou oslavu, kde se servíruje oslavencův dort, vhod jistě hostitelům přijde kráječ dortu – cake server. Tento kuchyňský pomocník, vyráběný ve čtyřech pastelových barvách, ukrojí přesně akorát velký kousek dortu, a to bez zbytečného drolení nebo narušení polevy. Každý dílek bude tak stejně velký a už se nestane, že by upadl ze servírovací lžíce a na dezertovém talířku pak vypadal nevzhledně.

Do kuchyně se také jistě bude hodit zástěra sexy čišník. Pokud má hostitel smysl pro humor, jistě ocení sexy mužné tělo na něčem tak nudném, jako je právě zástěra! Výsledný pohled pak potěší nejedno oko přítomných dam.

Jestli se nechystáte na jen tak obyčejnou návštěvu, ale na pořádnou party, překvapte hostitele disco koulí twin double! Tato party vychytávka rozzáří a oživí každý interiér, mnohobarevná světla se rozprostřou po pokoji a z domácího večírku se tak rázem stane divoké a nezapomenutelné disco ve velkém stylu!

A pokud chcete své přátele kromě pobavení také vzdělat, pořiďte jim periodickou tabulku prvků jako závěs do sprchy. Oživí i panelákovou koupelnu a každý obyvatel bytu si tak bude moct při výkonu své každodenní hygieny pročíst molární hmotnost jednotlivých prvků! A to za to stojí, no ne?

zaves do sprchy periodicka tabulka prvku

Ryze praktického využití je teleskopický obouvák, který pomůže pohodlně se dostat do bot, a to s největším komfortem a pohodlím. Obouvák se hodí do každé předsíně a zabere málo místa.

Pokud jste si mezi nabízenými nápady nevybrali ten pravý, podívejte se do kategorie Doplňky do bytu na giftak.cz a vybírejte dle své libosti!

Související zboží:

aerator na cervene vino detail disco koule twin double moderni krajec na dort detail