Home Inspirace Nevíte, jak vybrat dárečky pro svatební hosty? Máme tipy!

Nevíte, jak vybrat dárečky pro svatební hosty? Máme tipy!

0
Nevíte, jak vybrat dárečky pro svatební hosty? Máme tipy!

V životě existují momenty, ve kterých si člověk přeje, aby bylo všechno perfektní a jemu zůstala pozitivní vzpomínka. Mezi ty nejvýznamnější patří právě svatba, na kterou je sice nejtěžší se připravit, ale nakonec zanechá ty nejhezčí památky – ať už vzpomínky, fotky nebo nejrůznější schované drobnosti.

Nezbytnou součástí svatby, která je vystrojená „se vší parádou“, je také nějaká forma výslužky pro svatební hosty. V jakékoli poradně vám poradí dle jakési nepsané tradice – cukroví a zákusky, a poté (povětšinou na zakázku potištěnou) drobnost, co symbolizuje nově uzavřené manželství. My vám poradíme, jak vybrat opravdu originální dárečky pro svatební hosty, které zůstanou jako vzpomínka i dlouho po obřadu.

Tradiční svatba

Při plánování klasické „bílé“ svatby, doplněné růžemi, hrdličkami a srdíčky, by se veškeré další drobnosti a detaily měly držet stejného tématu. Pokud je stanovené datum poněkud mrazivější, tak hosté rozhodně nepohrdnou srdíčkovými ohřívači na ruce, které můžete zvolit hned z několika vzorů a motivů. V létě můžete využít třeba magnetické solničko-pepřenky ve tvaru srdce, která může navíc posloužit i na připevnění jmenovek.

solnicka a peprenka srdce ohrivac na ruce srdce

Nic se na svatbu nehodí víc, než předměty ve tvaru srdce

Tematická (květinová) svatba

silikonove sitko na caj s kvetinouNe každý je ale klasik a spokojí se s léty ověřenou tradicí, proto se poslední dobou stále víc rozmáhají svatby stylizované určitým způsobem. Témat lze vybrat opravdu spoustu, mezi nejpoužívanější patří květinové, ve východním stylu nebo historické – oblíbeným obdobím je například viktoriánská éra.

U oltáře zaplaveného květinami samozřejmě nemůžou chybět květinové dárečky. Silikonové sítko na čaj s květinou je z praktičtějších dárků, který však nikoho neurazí (obzvlášť s pytlíčkem nějakého voňavého čaje :-)). Klasickou „svatební tužku“ poté může nahradit květinová propiska, sídlící v malém květináčku.

mini bublifuk pro detiPro děti

Víte, čím potěšíte veškeré přítomné děti a ještě obzvláštníte vznikající fotky? Bublifukem! U Mini bublifuku můžete vybrat hned z několika barevných variant a poté už stačí rozdat je dětem za příslib spolupráce při focení, kdy vznikne kouzelná bublinová atmosféra.

Tip na závěr

Každý dárek vypadá mnohonásobně lépe, má-li k sobě vhodnou krabičku. V našem sortimentu můžete vybírat hned z několika barevných i velikostních variant nádherných dárkových krabiček.

Tyto a další dárečky pro svatební hosty nebo drobnosti pro vaši svatbu můžete vybírat na stránkách giftak.cz