Home Inspirace Netradiční poděkování, poděkujte dárkem za laskavost.

Netradiční poděkování, poděkujte dárkem za laskavost.

114
0

Dobrý skutek si zaslouží odměnu! Jestli jste se právě dočkali šlechetného skutku ze strany Vašich blízkých, udělal Vám radost váš partner, nebo Vás přátelé podrželi v těžké situaci a nenechali Vás na holičkách, darujte jim malý symbol díků, který jasně za Vás řekne, že si jejich skutku vážíte a že Vám nejsou lhostejní.

Pokud si nevíte rady a tápete, co přesně dotyčnému pořídit, sadou Grow me – čokoláda se trefíte téměř jistě, kdo by totiž neměl rád vůni lahodné čokolády! Tady navíc s možností zábavy, sada totiž obsahuje semínka čokoládové sedmikrásky neboli belandiery, která po vypěstování voní přesně jako tabulka kvalitní kakaové čokolády.
Květy sedmikrásky belandiery jsou jasně žluté barvy asi 2,5cm velké. V balení najdete vše, co pěstitel potřebuje (malý květináček, sáček se semínky, výživnou zeminu a dřevěný značkovač), takže není nutné dokupovat už nic navíc. Pěstování není navíc nikterak náročné, jde o trvalku.

africke mydlo dudu osun.png

Univerzálním dárkem je také kvalitní Africké mýdlo Dudu osun nigerijského původu s obsahem bambuckého másla, je šetrné ke každému typu pokožky a svou netradiční černou barvou získanou z kakaových bobů zaujme už na první pohled. Voní směsicí červeného afrického dřeva, limetkové šťávy a přírodního medu, zabrání nadbytečnému vysušování pokožky a vyčistí ji do hloubky.
Radost tak udělá i jedincům s citlivější a náchylnější pokožkou, k dostání je totiž i varianta bez parfemace. Takže se při koupi mýdla Dudu osun nemusíte obávat, že byste se snad netrefili do vkusu!
Mýdlo má navíc antiseptické účinky, pomáhá i při odstraňování pigmentových skvrn a lze ho použít i na zbavení pleti nečistot a odlíčení make-upu po celém dni.

A ty náročnější obdarujte gyroskopem! Hračka pro fyzikální nadšence, která zabaví všechny, kdo rádi poznávají a objevují nové věci.
Gyroskop je hračka pro děti i dospělé pracující na principu setrvačníku s minimálním třením, budí tak dojem, jako by fungoval navzdory zemské přitažlivosti. Gyroskop je vyroben z kovového materiálu a roztáčí se provázkem, který je součástí balení.
Takovýto dárek potěší zejména mužské osazenstvo, neboť je známo, že pánové si rádi hrají, a to i v pokročilejším věku.
Navíc, s věcí jako je gyroskop budete mnohem originálnější než s nějakou bonboniérou!

gyroskop

Ať už chcete poděkovat komukoliv, uvedenými dárky určitě neurazíte. Pokud jste si přece jen nevybrali, není nic jednoduššího, než se podívat na samotný e-shop giftak.cz.

A jestli Vás nabídka zaujala, budeme rádi, když se oni podělíte i se svými přáteli na facebooku!

Související zboží:

gyroskop detail mydlo dudu osun detail.png vypestuj si cokoladu.png