Inspirace

Published on August 1st, 2016 | by Giftak.cz

0

Netradiční poděkování, poděkujte dárkem za laskavost.

Dobrý skutek si zaslouží odměnu! Jestli jste se právě dočkali šlechetného skutku ze strany Vašich blízkých, udělal Vám radost váš partner, nebo Vás přátelé podrželi v těžké situaci a nenechali Vás na holičkách, darujte jim malý symbol díků, který jasně za Vás řekne, že si jejich skutku vážíte a že Vám nejsou lhostejní.

Pokud si nevíte rady a tápete, co přesně dotyčnému pořídit, sadou Grow me – čokoláda se trefíte téměř jistě, kdo by totiž neměl rád vůni lahodné čokolády! Tady navíc s možností zábavy, sada totiž obsahuje semínka čokoládové sedmikrásky neboli belandiery, která po vypěstování voní přesně jako tabulka kvalitní kakaové čokolády.
Květy sedmikrásky belandiery jsou jasně žluté barvy asi 2,5cm velké. V balení najdete vše, co pěstitel potřebuje (malý květináček, sáček se semínky, výživnou zeminu a dřevěný značkovač), takže není nutné dokupovat už nic navíc. Pěstování není navíc nikterak náročné, jde o trvalku.

africke mydlo dudu osun.png

Univerzálním dárkem je také kvalitní Africké mýdlo Dudu osun nigerijského původu s obsahem bambuckého másla, je šetrné ke každému typu pokožky a svou netradiční černou barvou získanou z kakaových bobů zaujme už na první pohled. Voní směsicí červeného afrického dřeva, limetkové šťávy a přírodního medu, zabrání nadbytečnému vysušování pokožky a vyčistí ji do hloubky.
Radost tak udělá i jedincům s citlivější a náchylnější pokožkou, k dostání je totiž i varianta bez parfemace. Takže se při koupi mýdla Dudu osun nemusíte obávat, že byste se snad netrefili do vkusu!
Mýdlo má navíc antiseptické účinky, pomáhá i při odstraňování pigmentových skvrn a lze ho použít i na zbavení pleti nečistot a odlíčení make-upu po celém dni.

A ty náročnější obdarujte gyroskopem! Hračka pro fyzikální nadšence, která zabaví všechny, kdo rádi poznávají a objevují nové věci.
Gyroskop je hračka pro děti i dospělé pracující na principu setrvačníku s minimálním třením, budí tak dojem, jako by fungoval navzdory zemské přitažlivosti. Gyroskop je vyroben z kovového materiálu a roztáčí se provázkem, který je součástí balení.
Takovýto dárek potěší zejména mužské osazenstvo, neboť je známo, že pánové si rádi hrají, a to i v pokročilejším věku.
Navíc, s věcí jako je gyroskop budete mnohem originálnější než s nějakou bonboniérou!

gyroskop

Ať už chcete poděkovat komukoliv, uvedenými dárky určitě neurazíte. Pokud jste si přece jen nevybrali, není nic jednoduššího, než se podívat na samotný e-shop giftak.cz.

A jestli Vás nabídka zaujala, budeme rádi, když se oni podělíte i se svými přáteli na facebooku!

Související zboží:

gyroskop detail mydlo dudu osun detail.png vypestuj si cokoladu.png

Tags: , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑