Home Gadgets Netradiční dárek pro cyklistu aneb na cyklistiku ve městě musí mít člověk...

Netradiční dárek pro cyklistu aneb na cyklistiku ve městě musí mít člověk koule!

165
0

Hledáte dárek pro cyklistu? Takový dárek, jaký zaručeně ještě nedostal a jaký vykouzlí úsměv na tváři úplně každému? Máme pro vás dobrou zprávu – představujeme vám Bike Balls.

Výrobci se řídili sloganem „na cyklistiku ve městě musí mít člověk koule“, protože řidiči automobilů a ostatních větších dopravních prostředků se o svoji silnici neradi dělí. Netrvalo dlouho a vznikl tento superbezpečný doplněk, kterého si všimne úplně každý. Produkt začínal na Kickstarteru, tedy fundraisingovém portálu, a vydělal si na sebe za pouhé tři dny!

koule na kolo svetlo.png

O co jde? O zadní světlo na kolo, jen v trošičku zvláštním provedení. Na první pohled možná nic nepoznáte, ale jakmile se světlo zhoupne, dojde vám, že mít KOULE NA KOLE pod sedlovkou je vlastně docela frajerská věc. Ptáte se, proč byste proboha měli potřebovat něco takového? Protože i do ranní cesty do školy nebo večerního návratu z práce je potřeba přidat trošku humoru!

Tzv. Bike balls jsou v současné době TOP 9, tedy 9. nejlepší mezi dárky. Vděčí za to nejen úžasnému nápadu, ale také kvalitnímu provedení; jsou ze silikonu, voděodolné a snadno se upevňují. Výrobci si pro nás ale nachystali i další perličku: fungují velmi podobně, jako muž. Aby naběhly, stačí něžně zmáčknout… 🙂 A stejným grifem se přepínají jednotlivé módy (doporučujeme provádět jen v soukromí), na výběr máte celkem ze tří.

V návaznosti na předchozí odstavec si nemůžeme odpustit poznámku, že vydrží mnohem déle než chlap – až 200 hodin „práce“. A dokonce to zvládají i bez uštěpačných poznámek!

Tak co, dámy, chtěly byste také svoje koule? A jak se k takovému lechtivému vtípku postaví pánové?

Pokud vás Bike balls dostaly stejně jako nás, lajkujte a sdílejte tento článek na sociálních sítích! 🙂

Nemáte představu, jak by to mohlo fungovat? Mrkněte na video:

Podobné zboží:

Hodiny retro kolo detail.png svitici ventilky hvezda na kolo detail cyklisticky zvonek detail