Home Novinky Nenechte si ujít čtyři oblíbené dárky ve slevě 

Nenechte si ujít čtyři oblíbené dárky ve slevě 

0
Nenechte si ujít čtyři oblíbené dárky ve slevě 

Nechat se zlákat na praktické a přitom zcela originální dárečky je velice jednoduché. A pokud se k tomu přidají skvělé ceny, pak není nad čím váhat. Gifťák si pro vás na letní sezónu připravil opravdu vkusné dárky, které teď pořídíte za nižší ceny. Dárky ve slevě udělají radost nejenom vám, ale také vašim blízkých. Určitě je nezklamete originálně vyhlížejícím a přitom praktických darem.

K létu jednoznačně patří cestování a k cestování je potřeba samo sebou mapa. Ale co takhle si pořídit mapu takovou, jak ji neznáme. Stírací mapa světa XL vám poskytne nezapomenutelný zážitek a to nejenom na cestách, ale hlavně při jejím následném stírání. Jestliže rádi stíráte výherní losy, pak je tato mapa pro vás jako stvořená. Její ochrannou vrstvu ve formě zlatého povlaku můžete stírat kousek po kousku každým dnem nebo vždy setřít ten kousek, který jste právě navštívili. Tento unikát se hodí nejenom jako vhodný dárek pro cestovatele, ale je vhodný zejména jako výzdoba obývacího či dětského pokoje. Velkou mapu využijete jak k narozeninám, tak i výročí nebo jej lze darovat jako svatební dar.

Jestliže již nyní víte, že vaše děti mapu světa nad postelí neocení, a to ani v případě zvýhodněné ceny, pak jim zkuste pořídit nalepovací tabuli. V každé volné chvilce na ni mohou kreslit křídami obrázky nebo trénovat písmenka. Tabule se však hodí také kamkoliv jinam, kde si na ni budete zapisovat úkoly pro sebe či manžela. Nalepit tabuli zvládnete zcela sami, bez lepidla, a hodí se pro povrchy jako je sklo, dřevo, plast nebo plech. Díky výrazné slevě a pěti barevným křídám, které jsou součástí balení, určitě uděláte radost nejenom sobě, ale také vaším dětem, mamince nebo tatínkovi.

stiraci mapa sveta levne.png

Tímto výčet dárků ve slevě rozhodně nekončí. A protože léto k nám v plné síle prozatím nedorazilo, není nic jednoduššího, než si pořídit vkusné retro plavky. Výprodej pánských retro plavek vás učiní králem všech moří, jezer, řek i potoků. Vsaďte na retro styl a kochejte se pohledy žen na vaše pohodlné letní bikiny.  Nebo doporučte tento úžasný dárek ve slevě vaším kamarádům a vžijte se do hlavní postavy filmu Rozmarné léto. 

A pokud nemáte stále vybrán dárek tchýni či švagrovi k nastávajícím narozeninám, určitě vás osloví toaletní papír s předtištěným daňovým přiznáním. Zvýhodněná cena mnoha daňových formulářů, obtištěných na toaletním papíře, vás nenechá ulevit si od vašich povinností ani na záchodě. Tato skvělá vychytávka by neměla chybět v žádné domácnosti a v rodině podnikatelů už vůbec ne.

Nechte se unášet na vlnách výprodejů a slev a podívejte se, jaké další oblíbené dárky ve slevě Gifťák nabízí právě zde. Inspirace už máte pravděpodobně dostatek, tak teď už nezbývá nic jiného, než vašim přátelům na sociální síti Facebook ukázat, jak originální můžete mít život, když víte kdy, jak a kde nakupovat.

Související zboží:

nalepovaci tabule detail retro plavky levne detail toaletni papir danova priznani levne detail