Home Gadgets Nejnovější kuchyňská vychytávka – pomocník, který sám míchá!

Nejnovější kuchyňská vychytávka – pomocník, který sám míchá!

0
Nejnovější kuchyňská vychytávka – pomocník, který sám míchá!

Už dost otročiny v kuchyni! Konec nekonečnému lítání od hrnce k pánvičce!

Ty nejlepší vynálezy jsou často velice prosté – stejně jako tento strojek určený k míchání pokrmů připravovaných na plotně v hrnci. Kuchyňský míchač Stirr má jednoduchý, avšak velice efektní a účelný design, je vyráběn v britských manufakturách a jeho použití je více než snadné – míchá přesně tak, jak potřebujete! 

Bateriemi poháněný motorek roztáčí tři plastové nožky, které plynule promíchávají cokoliv, co právě vaříte – omáčky, polévky, těstoviny, a nehrozí tak, že by se připravované jídlo přilepilo na dno hrnce nebo ještě hůř – připálilo, zatím co vy máte na starosti například pečené maso v troubě!

automaticka michacka do kuchyne

Navolit si můžete tři ručně nastavitelné rychlosti, Stirr zvládne vše od řídkých polévek až po husté pokrmy – třeba bramborové kaše, tedy kromě pevných a tuhých pokrmů, je třeba si uvědomit, že Stirr je určen k míchání tekutin.

Míchač zajistí, aby pokrm byl promísen opravdu rovnoměrně a aby v něm nevznikaly nevzhledné hrudky, plynule míchá po celém objemu, aby měly i všechny přidané ingredience čas se pořádně rozpustit a následně rozmělnit a vmíchat, splynout se zbytkem pokrmu a dodat tak ráz a hloubku výsledné chuti. Jednotlivé lopatky pracují každá sama za sebe, jsou dostatečně dlouhé, aby pokryly co největší prostor v nádobě a nedošlo tak k situaci, že by pokrm zůstal na některých místech nepromíchán.
Ideální na typy omáček, jako je třeba sýrová – složená z několika různých chutí a ingrediencí odlišné konzistence, pro jejíž správnou výslednou podobu je zapotřebí právě správné promísení, tak, aby všechny přísady utvořily jednolité a chutné jídlo.

Navíc, správné míchání také dokáže v jídle aktivovat proteiny a omezit produkci lepku, což ocení především ti, kteří si doma připravují vlastnoručně pečený chléb nebo sladké pečivo, koláče, dortíky, což si zvláště při denní konzumaci říká o co nejnižší obsah lepku. Těsto má také mnohem lepší konzistenci, lépe se zpracovává a díky „skládacímu“ pohybu při míchání elektronickým míchačem Stirr se v něm netvoří žmolky. A nebo si zkuste ke snídani udělat výborná míchaná vajíčka připravená míchačem Stirr!

Takže, pokud už máte opravdu po krk toho věčného skákání od jedné plotýnky ke druhé, věříme, že tato chytrá kuchyňská vychytávka se velmi brzy stane součástí Vaší kuchyňské výbavy!

Podobné zboží:

moderni krajec na dort detail nuzky na bylinky detail.png sada solnicek se zviratky detail.png