Dárky podle zájmů

Published on August 19th, 2014 | by Giftak.cz

0

Nejlepší vychytávky pro grilování

I když se léto i prázdniny pomalu chýlí ke konci a posledních pár dnů už počasí nejteplejší období roku moc nepřipomínalo, i tak věříme, že se ještě najde čas a příležitost na uspořádání pořádné grilovačky. Sezvání několika přátel a posezení u grilu s dobře naloženým masem totiž k létu neodmyslitelně patří.

A abyste si každou takovou akci užili na maximum, přinášíme Vám tipy a vychytávky, které ovšem můžete použít nejen při přípravě grilování, ale i jako nápadité dárky pro muže.

Základní vybavení

Pokud máte doma mistra grilování, nebo jen nadšeného samouka, jistě ho potěšíte praktickým dárkem – Zástěrou na grilování i s náčiním. Ať už v Černá elegantní nebo i barevné s fotbalovým motivem najdete všchno, co k přípravě masa na grilu bude potřebovat: grilovací kleště, vidličku, obracečku i chňapku! S takovou výstrojí může grilování klidně začít – a obdarovaný více než rád vše připraví, vždyť je na to přece perfektně vybavený!

Jak zchladit žíznivý krk

Občas je potřeba žízeň doslova zchladit – u grilu to pěkně peče, a pokud k tomu ještě pálí sluníčko, katastrofa v podobě žíznivého krku je na světě. Pokud ovšem budete mít v mrazáku schovaný Chladící půllitr, nedostatek osvěžení už nikdy nebude problém. Je k dostání hned v několika velikostech a můžete v něm podávat jakýkoli (ne)alkoholický nápoj. A pokud by půl litru náhodou bylo málo, nalijte si čistého vína – pardon, piva 🙂 – v množství zcela ohromujícím (1,5 l), a do jedné sklenice! Obří sklenice na pivo je použitelná nejen na pivo a ke všem možným příležitostem a účelům – například k ohromování přátel.

 chladici pullitr

Chladící půllitr je nejoblíbenější letní gadget

 Nezbytné vychytávky

mluvici otvirak na pivoBez otvíráku na lahve by se žádná akce asi neobešla. Ten obyčejný za pár korun vlastní asi každý – buďte originální a pořiďte si takový, který Vám spočítá, kolik lahví už jste otevřeli. Mluvící otvírák na lahve je vtipnou a zároveň užitečnou pomůckou.

V našem článku nezapomínáme ani na hosty. Udělejte na ně dojem, že myslíte vážně na všechno, a nabídněte jim jedno z Brček s knírem. Vaše grilovačka bude rázem mnohem stylovější, když na ní bude pobíhat sám ďábel s typickým luciferským knírem 🙂

Zatočte s hmyzem

Vůně masa, světlo a živý hovor se poměrně brzy stane hlavním lákadlem a cílem otravného hmyzu. Nyní ale máte možnost dát všemu létajícímu, bzučícímu a štípajícímu sbohem s Elektrickou plácačkou, kterou jsme pro Vás vyzkoušeli a představili v této exkluzivní recenzi.

 elektricka placacka na mouchy

Tyto a další vychytávky na grilovačku nebo jinou akci najdete na stránkách giftak.cz.

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑