Dárky podle zájmů

Published on August 19th, 2014 | by Giftak.cz

0

Nejlepší vychytávky pro grilování

Znáte někoho, kdo nemá rád grilování? My tedy ne. Uspořádání pořádné grilovačky je skvělou příležitostí setkat se s rodinou nebo přáteli A abyste si každou takovou akci užili na maximum, přinášíme Vám tipy a vychytávky, které ovšem můžete použít nejen při přípravě grilování, ale i jako nápadité dárky pro muže.

Základní vybavení

Pokud máte doma mistra grilování, nebo jen nadšeného samouka, jistě ho potěšíte praktickým dárkem – Zástěrou na grilování i s náčiním. Ať už v Černá elegantní nebo i barevné s fotbalovým motivem najdete všchno, co k přípravě masa na grilu bude potřebovat: grilovací kleště, vidličku, obracečku i chňapku! S takovou výstrojí může grilování klidně začít – a obdarovaný více než rád vše připraví, vždyť je na to přece perfektně vybavený!

Jak zchladit žíznivý krk

Občas je potřeba žízeň doslova zchladit – u grilu to pěkně peče, a pokud k tomu ještě pálí sluníčko, katastrofa v podobě žíznivého krku je na světě. Pokud ovšem budete mít v mrazáku schovaný Chladící půllitr, nedostatek osvěžení už nikdy nebude problém. Je k dostání hned v několika velikostech a můžete v něm podávat jakýkoli (ne)alkoholický nápoj. A pokud by půl litru náhodou bylo málo, nalijte si čistého vína – pardon, piva 🙂 – v množství zcela ohromujícím (1,5 l), a do jedné sklenice! Obří sklenice na pivo je použitelná nejen na pivo a ke všem možným příležitostem a účelům – například k ohromování přátel.

Nezbytné vychytávky

Bez otvíráku na lahve by se žádná akce asi neobešla. Ten obyčejný za pár korun vlastní asi každý – buďte originální a pořiďte si takový, který Vám spočítá, kolik lahví už jste otevřeli. Mluvící otvírák na lahve je vtipnou a zároveň užitečnou pomůckou.

V našem článku nezapomínáme ani na hosty. Udělejte na ně dojem, že myslíte vážně na všechno, a nabídněte jim jedno z Brček s knírem. Vaše grilovačka bude rázem mnohem stylovější, když na ní bude pobíhat sám ďábel s typickým luciferským knírem 🙂

Zatočte s hmyzem

Vůně masa, světlo a živý hovor se poměrně brzy stane hlavním lákadlem a cílem otravného hmyzu. Nyní ale máte možnost dát všemu létajícímu, bzučícímu a štípajícímu sbohem s Elektrickou plácačkou, kterou jsme pro Vás vyzkoušeli a představili v této exkluzivní recenzi.

Tyto a další vychytávky na grilovačku nebo jinou akci najdete na stránkách giftak.cz.

Související zboží:

 

Tags: , , ,


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑