Home Dárky podle věku Nejlepší dárky pro kluky kolem 11 let

Nejlepší dárky pro kluky kolem 11 let

2635
0

Máte doma budoucího teenagera a nevíte, co s ním? Narůstá těžké rozhodování do dvojnásobné velikosti ve chvíli, kdy máte tomuto stvoření vybrat dárek, který ho nadchne a zabaví alespoň na pár dní? S našimi tipy na dárky pro kluky kolem 11 let už tomuto rozhodování nebudete muset čelit!

Rozjeďte jeho počítač

Jedenáctiletý kluk nic neocení víc, jako „stylový“ a zároveň využitelný dárek s nápadem. Když mu k počítači připojíte auto, máte úspěch zaručen. USB myš ve tvaru sporťáku pořádně zamává s jeho výkony i nadšením při „počítačování“. Za jedinečných 380 Kč můžete koupit krásné červené autíčko. které navíc svítí ve tmě!

usb mys auticko.png

Pro budoucího (astro)fyzika

Pokud potomek projevuje mimořádné logické nadání, byla by škoda jej nevyužít i při výběru dárku. Nechte ho třeba zkoumat, pozorovat a obdivovat hvězdnou oblohu, posetou nejrůznějšími útvary, planetami a záhadami, kterou vytvoří Projektor noční oblohy na kterékoli rovné stěně. Tento dárek se za několik let může proměnit i v nadmíru užitečnou učební pomůcku.

banner do obchodu.png

K dostání je za akční cenu 199 Kč. A pokud jej zrovna neláká hvězdná obloha, věnujte mu dárek, který mu pořádně zacvičí s představivostí – Magnetickou skulpturu ve tvaru srdíček nebo kuliček, se kterou vytvoří jakýkoli obrazec. Úspěch zaručen, skládání totiž uchvátí nejen mladší část rodiny 🙂

projektor nocni oblohy.png

Propašujte i oblečení – nápaditě!

Potřebujete už nutně dostat do jeho šatníku nějaký ten kousek oděvu, i přes chlapcovo tvrdošíjné odmítání? Jedno z našich vtipných triček vám zaručí úspěch (jak v misi rozšiřování šatníku, tak úspěch u potomka)! Můžete to zkusit se sugescí: to by bylo, aby tričko „Od zítřka už budu HODNÝ!“ nepomohlo. A pokud se vaše rodina vyznačuje smyslem pro humor, zabodujete i s tričkem „Jsem černá ovce rodiny“! Trička jsou vyrobena ze 100% bavlny a na jejich kvalitu se můžete spolehnout.

Past na spáče

Přestaňte jej tahat za nohu z postele, darujte mu budík. A pokud ty „obyčejné“ odmítá používat, je čas na absolutní BOMBU. S budíkem, který napodobuje dynamit, z postele doslova vyletí – a s radostí! Kdo jiný se může pochlubit tím, že každý den přežije jeden výbuch?

Další dárky pro děti i starší najdete na stránkách obchodu Giftak.cz

banner kategorie.png

Související zboží:

usb-plasma-ball-1 skladac-tricek-1 mapa-hvezdne-oblohy_1