Home Dárky pro ženy Nejlepší dárek pro učitelku, profesorku a třeba i třídní…

Nejlepší dárek pro učitelku, profesorku a třeba i třídní…

151
0

Pedagog, to není jen profese, ale do určité míry i životní diagnóza. Pokud přemýšlíte, čím potěšit skvělou třídní, ale i třeba tetu nebo známou, která se rovněž věnuje zušlechťování dětí a mládeže, určitě byste ji nechtěli odbýt něčím banálním. Protože učitelky mají rády nejen pilné žáky, ale i dárky s nápadem. Karafiátů, plyšáků a podivných sošek už totiž nejspíš dostaly dost.

Hudební hrnek (nejen) pro učitelku hudební výchovy

Pokud se chystáte obdarovat učitelku, která miluje umění a hudbu především, máme pro vás ideální dárek přesně pro ni: hudební hrnek! Ten je vyrobený z kvalitního porcelánu a potištěný motivem not v osnově. Ouško pak tvoří jeden z hudebních nástrojů a vybírat můžete z množství možností. Je libo spíše saxofon, kytaru nebo snad raději mikrofon? Ať už pedagožka hraje na kytaru nebo zpívá, hrnečkem s hudebním motivem ji zkrátka nadchnete.

banner do obchodu.png

Není slovník jako slovník

Nejen angličtinářky můžete překvapit anglickým slovníkem, ze kterého se vyklube praktická bezpečnostní schránka. Svým věrohodným zpracováním nedá po zařazení do knihovny šanci zlodějům ani slídivým zvědavcům. Půl kilový ocelový sejf s pevnou konstrukcí je k mání ve třech barevných provedeních – černé, modré a červené.

kniha sejf v knize.png

Čtyřlístek z vlastní zahrádky

Každý svého štěstí strůjcem. O čtyřlístku, který si sami vypěstujete, to platí dvojnásob. Radost z něj budou mít zejména učitelky přírodopisu, biologie a praktického vyučování. Péči o čtyřlístky ale zvládne úplně každý. Pokud si přece jen nejste jistí trpělivostí obdarované, můžete rostlinky předpěstovat a překvapit ji rovnou trsem čtyřlístků. Dárkové balení obsahuje dva sáčky se semínky, plastový květináč o průměru 7 centimetrů a substrát pro zasazení.

vypestuj-si-vlastni-ctyrlistek

Krystal ohromí i nejpřísnější chemikářku

Milovnice přírodních věd, jakou učitelka chemie, fyziky či biologie bezpochyby je, mohou působit chladně a racionálně. Sadou na vypěstování vlastního krystalu ale nadchnete i tu nejpřísnější z nich! Sadu je možné využít třeba jako demonstraci pro třídu, i pokud ve vaší škole není laboratoř. Učitelka pak jistě využije svých znalostí a zkušeností, aby byl výsledný krystal přesně podle jejích představ. A jako výsledek získá nádhernou dekoraci, která ukazuje sílu přírodních věd.

A na závěr tip pro rebelky

Pokud má vaše oblíbená učitelka kvalitní smysl pro humor, je tak trochu rebelka a rozhodně nepatří mezi ty, kteří si z posledních sil odučí své a padnou na gauč, našlo by se něco i pro ni. Vybavená Ďábelskou kačenkou si na vaši třídu vzpomene minimálně každý večer.

A pokud by vám ani tyto tipy nestačily, na Gifťák.cz najdete celou záplavu dalších originálních dárků.

banner do obchodu_zeny

Související zboží:

vypestuj-si-ctyrlistek kniha sejf v knize.png domaci terarium biodom masozravky