Home Inspirace Nejhezčí dárky? Zeptali jsme se našich zákaznic!

Nejhezčí dárky? Zeptali jsme se našich zákaznic!

39
0

Chcete mít stoprocentní jistotu, že při výběru dárku rozhodně nešlápnete vedle? Zakládáte si na pozitivních zkušenostech ostatních? Anebo už jste vyčerpali limit svojí kreativity? Pak je načase nesbírat novou inspiraci. Přečtěte si, co pětice našich zákaznic považuje za nejhezčí dárek!

Slečna Jitka (24)

televizni deka s rukavy deluxeNejlepší dárek? Jednoznačně deky s rukávy! Protože jsme doma pořádní zmrzlíci, nakoupila jsem je už snad každému z rodiny. Využívám nejrůznější příležitosti, nejčastější jsou samozřejmě Vánoce. Deka se mi ale už osvědčila i v létě jako deka na pláž a župan po koupání v jednom! Naposledy jsem obdarovala sama sebe – tou s motivem sněhuláka 🙂

Paní Martina (31)

Líbí se mi hudební hrníčky. Moje sestra učí hudební výchovu na základní škole, tak jsem jí hned jeden z hrníčků pořídila. Nakonec se ukázalo, že měly takový úspěch, že letos k narozeninám dostala další a teď vybírám jeden i k nám domů. Mám ráda funkční věci, které zároveň fungují i jako doplněk.

Paní Dagmar (37)

alkoholove sachyTakovou otázku přesně nemám ráda. „Co je nejlepší.“ Je docela těžké, vybrat z desítek nebo stovek věcí jednoho jediného favorita. Já jsem byla spokojená s každou věcí, kterou jsem u Vás nakoupila. Nejvíce se mi ale povedl asi nákup dárku pro mého manžela. On je tak trochu věčné dítě a hračička, přitom ale nejvíce ocení hospodu s kamarády a inteligentní zábavu. Tohle všechno se těžko slučuje do jednoho dárku, já ale byla tentokrát úspěšná. Pořídila jsem mu alkoholové šachy od Vás a můžu Vám říct, že ho dlouho žádná hra nedržela tak dlouho.

Slečna Eliška (26)

Co jsem si oblíbila? Jednoduchá otázka. Jsem alergická na pyl z kytek, takže donést někomu třeba pugét růží nebo orchideje s typickým zeleným roštím okolo by pro mě moc nefungovalo – udusila bych se dřív, než bych stihla dotyčnému popřát. Navykla jsem si proto nahrazovat rostliny rostoucími krystaly. Nejdřív byli všichni docela překvapení, ale moje okolí už si zvyklo a každý rok se těší na novou dekoraci.

rostouci krystal s podsvicenim

Nasvícený rostoucí krystal

Slečna Nikol (20)

Keramické retro hrníčky u mě vedou! Nedávno jsem nastoupila do nové práce, kde se káva pila z hrnků, které zažily snad ještě druhou světovou. Rozhodla jsem se s tímto stereotypem něco udělat a pořídila si jeden z vašich hrníčků. A slavila jsem úspěch! Kolegyně mi jej chválily tak, že jsem sbírku rozšířila – jeden můj, jeden erární, a pak hned několik jako hromadný dárek k Vánocům. Nedávno mě o jeden poprosila i naše šéfová!

Hrníčky a káva jsou očividně nesmrtelné a potěší snad každého, příjemně nás ale překvapilo i prvenství alkoholových šachů či letní využití deky s rukávy.

Potřebujete ještě víc dárkové inspirace? Prozkoumejte kategorie Pro ženy (a případně i Pro muže! 🙂