Home Dárky podle věku Narozeninové dárky nemusí být nudné, a už vůbec ne k padesátce!

Narozeninové dárky nemusí být nudné, a už vůbec ne k padesátce!

30
0

Zatímco narozeninové oslavy patří k těm pozitivním životním radostem, nákup dárků považují mnozí z nás za značně problematickou záležitost. A co teprve, když slaví své kulaté narozeniny padesátiletá žena, která už doma všechno má. To je pak výběr dárků skutečně nejednoduchý. Naštěstí však existují zaručené způsoby, jak dárek k padesátinám pro ženy sehnat a to velice jednoduše a především s velkou dávkou elegance. Stačí navštívit internetové stránky prodejny Giftak.cz a vybrat si ze široké nabídky.

Pro klid a nohy v teple

Zamilujete si třeba roztomiloučké papučky, které se dají jednoduše ohřát v mikrovlnce, a hned bude mít každá žena nožky v teple. Tyto hřejivé plyšové papučky musí potěšit kohokoli, kdo má rád teplo domova i pohodlí. Kromě extra velké a extra hřejivé varianty můžete pořídit i menší verzi, tak akorát na Popelčinu nožku.

Nevlastní obdarovaná mikrovlnku? Nevadí, nohou v teplíčku si může užít i tak. S věčně studenými končetinami a častým nachlazením si totiž s podobnou grácií poradí papučky nabíjené prostřednictvím USB. Teplíčko v létě i v zimě si zamiluje každá žena!

Hřejivá relaxace nadchne v každém věku

Jestliže však obdarovávaná žena dává větší přednost luxusním věcičkám, pak je vhodné plyšové papučky vyměnit za horké lávové kameny. Na stránkách Giftak.cz jsou tyto hřejivé kameny připraveny v dárkové sadě a jsou určeny jak pro zahřátí, tak i pro zmírnění otoků a bolestí svalů. Balíček je doplněn o svíčky a tyčinky, které zaručí romantickou atmosféru, tento dárek je oblíbený zejména pro drahé polovičky ženského, ale i mužského pohlaví. Nejenom, že horké kameny zahřejí, ale s přehledem také zaženou nudné večery.

Pro dámu s kaméliemi i karafiáty

Nebudeme si nic nalhávat, protože každá žena je jiná a vyžaduje trochu něco jiného. Pro ryze praktickou padesátnici je připravena skládací váza REVA, kterou můžete jednoduše složit do kufru či kabelky a v případě potřeby ji kdykoliv vybalit a udělat z ní skutečnou vázu na právě obdržené květiny. Tento dárek je ve skvělém poměru cena – kvalita a je nabízena v osmi možných barvách a vzorech. Nudné domácí prostředí díky tomuto výrobku nahradí hravá a energická atmosféra.

Na zážitky, na které se nezapomíná

A jestliže jste stále nenašli to, po čem touží vaše žena, kamarádka, přítelkyně, manželka či babička, nezoufejte, jistě na něco přijdeme. Je všeobecně známo, že si ženy velice rády zachovávají své zážitky a vzpomínky. A právě to jim dopřeje nádherný Memory box! Dřevěná krabice s vypalovaným logem v sobě ukrývá množství efektivních pomůcek pro uchovávání a třízení vzpomínek, od krabičky přes obaly na drobnosti či fotografie. Vzpomínková krabička každé ženě umožní schovat si připomínky všech nádherných zážitků na jediném místě – a pochopitelně si také vytvářet nové, protože na prožívání nových věcí člověk není nikdy moc starý!

A jestliže ani to není to pravé, podívejte se do celé naší kategorie věnované dárkům pro ženy všeho věku. Ať už se rozhodnete jakkoliv, žádný z těchto narozeninových dárků nebude ani trochu nudný, ale naopak přinese velkou dávku zábavy, romantiky nebo praktičnosti.