Home Inspirace Nakloňte si své obchodní partnery díky vychytaným dárkům z Gifťák.cz

Nakloňte si své obchodní partnery díky vychytaným dárkům z Gifťák.cz

85
0

Dobré vztahy mezi obchodními partnery jsou základem úspěchu každého byznysu. Vhodný dárek představuje perfektní způsob, jak dát najevo, že si dané osoby vážíte a že spolupracovat s vámi se vyplatí i do budoucna. Jenže jak vybrat ten správný dar? Poradí vám opět Gifťák.cz.

Tím, že si svého parťáka v podnikání trochu nakloníte na svou stranu, nikdy nic nepokazíte. Nebojte se, nemusíte se hned uchylovat ke korupci, stačí drobná pozornost. Protože víme, že právě taková drobnost se často vybírá nejhůře, připravili jsme vám pár tipů, s nimiž rozhodně nic nezkazíte.

Nejlepší byznys se dělá na golfu

  To, že ty nejtučnější kontrakty a nejvýdělečnější zakázky se vždycky dohodnou na zeleném pažitu golfových hřišť, ví snad každý. Golf je velká vášeň úspěšných mužů i žen, pokud váš obchodní partner tomuto sportu gentlemanů holduje, zaručeně si uděláte oko, pokud zvolíte dárek s touto tematikou.

golf do kancelare darek pro obchodni partnery  Golfové propisky deluxe budou jistě trefou do černého, nebo golfovou hantýrkou hole-in-one. Třeba zrovna s nimi podepíšete další ještě výhodnější smlouvu. A pokud váš obchodní parťák golfu zatím neholduje, nikdy není pozdě začít. Pořiďte mu golfovou sadu do kanceláře. S ní si může dát pár cvičných jamek rovnou na pracovišti.

  Pokud vás golfové dárky zaujaly, prohlédněte si i další vychytávky v kategorii golfových doplňků na Gifťák.cz.

Víno podrží a partnerství utuží

magicky stojan na vino darek pro obchodni partnery

Dřív bylo zvykem, že se během obchodního jednání vypila lahvinka nebo dvě něčeho ostřejšího. Aby se ty dodavatelsko-odběratelské vztahy lépe dohodly. Ty časy jsou již ovšem dávno pryč, podnikatelská kultura je dnes mnohem civilizovanější. Dnes si po úspěšném jednání dají obě strany po sklence dobrého vína.

  A aby se vinné lahve vašemu obchodnímu partnerovi neválely jen tak v poličce, obdarujte ho tímto kouzelným stojanem na víno. Nejen on jistě užasne nad tím, jak je krásně vyvážený, stylový a jak tam to víno vlastně může udržet…

Čas jsou peníze, peníze jsou čas

Čas to je ten nejcennější kapitál, který si nekoupíte ani za ten největší obnos peněz. Čas bohužel darovat nemůžete (a ani dostat), můžete však vašemu obchodnímu partnerovi pomoci jeho čas zkrotit. Ideální nástroj pro to
naleznete v těchto dekorativních přesýpacích hodinách.

  Nejenom, že jsou ryze funkční, jsou i dokonale krásné. Uvnitř dvacet centimetrů dlouhého válce s kapalinou se přesýpá modrý písek, jedná se o ruční výrobu z foukaného skla, celek pak působí velice vkusně. Jelikož jsou vyráběny ručně, je každý kus originál a mírně se liší i odměřovaný čas (zhruba 2 minuty). Nicméně ideální délku telefonátu s podřízenými, nebo trvání jejich „kuřpauzy“ lze s nimi odměřit velice dobře.

Pro další inspiraci si prohlédněte nejpopulárnější dárky na Gifťáku.